Sayfa 386/608 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Sayın Trendhound; değerli bilgilerin için çok teşekkür ediyorum.Ben her fırsatta borsadan anlamadığımı sizlere ifade ettim.İçimde bir his bu hissenin artık gitmesi gerektiğini söylüyor..Kimbilir belki de hisse sahibiyim o yüzden duygusal olarak gitsin istiyorum.Çok yordu gerçekten bu hisse..Böylesine bir zamanda-ortamda gitmesi tek dileğimdir.

11 Temmuz 2023 tarihinde Nato toplantısı var.
    Seçimler kamu hisselerini nasıl etkiler bilmiyorum.
    Abd Anayasa mahkemesi bitti,olumlu karar gelse de// olumsuz karar gelse de bir yargı sürecinin sonuna gelindiği için yatırımcı lehinedir karar diye tahmin etmek istiyorum.Aşağıya Nato ile ilgili bugün ki bi haberi de atmak istiyorum.Umarım her şey dileğimizce olur.

https://tr.euronews.com/2023/02/14/s...mesajini-verdi

YTD

2. #SKBNK Geri alım geldi. 35M lot veya 105M TLye kadar alabilecekler ..

NOT: KAP BAKINIZ.

YTD

3. Sayın Trendhound; vakbn bilançosunu açıklamış.1-2 satır düşüncenizi yazabilirseniz memnun olurum.Çok teşekkür ediyorum.Herkese iyi akşamlar.YTD

4.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın Trendhound; vakbn bilançosunu açıklamış.1-2 satır düşüncenizi yazabilirseniz memnun olurum.Çok teşekkür ediyorum.Herkese iyi akşamlar.YTD
    Hocam, VAKBN hiç ilgilenmediğim ve bilgi sahibi olmadığım bir kağıt, yorum yapmam doğru olmaz kusura bakmayın.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    hissesi olana bogaz manzarali kat da veriyoruz deseler carsambayi gordukten sonra ben pek sicak bakmiyorum borsaya artik...
    Kahırlı selam, gayet mantıklı düşünüyorsun ancak düşüncelerin realist değil, dolayısıyla da geçersiz. Tamamen algıya dayanan, psikoloji ile hareket eden, manipüle edilmeye çok uygun irrasyonel bir ortamda rasyonel davranmak gibi bir hata işliyorsun. Senin sorunun işte bu. Eğer piyasa İktisat kanunları çerçevesinde müdahale ve manipülasyona maruz kalmaksızın kendi dinamikleriyle hareket ediyor olsaydı tamamen haklı çıkardın. Ama kazın ayağı hiç de öyle değil. Gerçek alıcı ve satıcıların pek fonksiyon gösteremediği, robotların halim olduğu suni bir piyasada rasyonel (mantıklı) davranmak büyük bir hatadır benden söylemesi.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    ... pek sicak bakmiyorum borsaya artik...
    Sen hangi içkiye takılıyorsun bilmiyorum ama benim içtiğim kırmızı şarabın 70 lik şişesi 600 tl olmuş. Artık kırmızı şaraptan konyağa ve iskoç viskiye döndüm çünkü fiyatlar hemen hemen eşitlendi. Yazları seyirde değilsem Çeşme marinada teknemdeyim beklerim.

7. Çok teşekkür ediyorum Sn.Trendhound.Thyao-Eregl ve Isctr sanırım geri alım açıkladı.Kap'ta gerekli her şey var.Grsmk üzere,iyi gclr..YTD

8. Deprem için bankalar 50 milyar destek çıkıyor, bu durumda 2022 net karı %11 azalacak ama vergiden düşülür bu.

Sayfa 386/608 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •