Sayfa 387/893 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon
Arama sonucu : 7144 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Vallahi kendim için bir şey istemiyorum memleketi düşündükçe üzülüyorum buradaki pozisyonum benim yaşam kalitemi değiştirmez o yönden zaten no problem.

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Ülke olarak nasıl fakirlestigimizi takip eden varmi. Tl nasıl değer kaybediyor dolar euro aldi başını gidiyor. Bizim imar çıksa ne olacak bizde patronda fakirlesmeye devam ediyoruz.
    Pandemi öncesi Güney Asyada geziyordum. O ülkeler bile gelişmeye başlamış. Vietnam, Tayland şehirlerarası yol kenarlarında görülüyor fabrika dolu. Üretim var. Kamboçya bile gelişmeye başlamış. Malezya bizle kıyas bile olmayacak kadar iyi durumda. Singapur süper zengin. Bir çoğunda insanların günlük hayatı yavaş yavaş Türkiye'yi arkada bırakmaya başlamış. 20 yıl önce Avrupa'da bizden fakir çok sayıda ülke vardı. Artık yok. Çoğunun durumu bizden iyi. Asgari ücret Türkiye'de günde 10 dolar bu büyük bir fakirleşme.

Bu ülkede heryıl organik nüfus artşı 1 miyonun üzerinde. Buna yıllık 700 bin göçmen ekleyin. Yıllık 1.7 milyon nüfus artışı olur.
    Bu korkunç bir rakam. Yunanistan hiçbirşey yapmadan Türkiye'den 3 kat daha iyi yaşıyor. 1923 yılında nüfusları 7-8 miyon, Türkiye nüfusu 13 miyon. Bugün Yunanistan 11 miyon, Türkiye 83 miyon. Yunanistan, Bulgaristan Romanya hepsi aynı durumda. Bu nüfus artşı ve göç politikalarıyla maalesef sonumuz Pakistanlaşma. Bu nüfus artışı her türlü iktisadi büyümenin refah etkisini sıfırlar.

Günde 10 dolar. O da iş bulabilirse. Emekli maaşları ortalaması da günde 10 dolar. Her türlü malın dünya fiyatları ile işlem gördüğü bir ekonomide bu büyük yoksulluk demek.

3. Var Bakalim bi hareketlenme. Hayirlisi artik

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Sn tahta yapan spek ve sn patron bu saatten sonra fazla kasmana gerek yok sen bekledikçe hepimiz tam takır kuru bakır olmaya devam ediyoruz. Senin çıkarlarını nasıl koruman gerektiğini sana hatırlatmama gerek yok ama bizde o kadar salak değiliz başka bir şansımız da yok ya beraber bu gemide kurtulacağız yada bizim için gemiyi batıracaksın.
    Bütün tl hedefleri yukarı revize ettim.
    Başka türlü bu işin içinden çıkacak bir durum malesef yok.
    Vade ömür boyu stop yok.
    Ustayı dinleyin yada dinlediler 🤣🤣tavan serisi olacağına hissedarlarına ızdırap çektiriyorlar sanıyorlar biz sabır çekiyoruz...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Kerem33 Yazıyı Oku
    Ustayı dinleyin yada dinlediler tavan serisi olacağına hissedarlarına ızdırap çektiriyorlar sanıyorlar biz sabır çekiyoruz...ytd
    Biraz risk alıp ekleme yaptım... mecliste bir sorun olmazsa hedefe doğru yola devam... yok yine komisyon falan derlerse bu sefer alttan da alırım....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğum kolay olmayacak. Sonuçta 7 yıldan fazladır beklenen bir çocuk var.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbarist Yazıyı Oku
    olursa fırlama olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Tbarist Yazıyı Oku
    olursa fırlama olur.

Sayfa 387/893 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •