Sayfa 387/494 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Bugün 13.205 lot virman olmuş
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

2. Zırıltı nınki iyi fikir. 30 ocak sonrası için merak eden SPK ya sorsun. Kimse buradaki yazılarla hissesini vermesin. SPK nın cevabını beklesin. SPK 15 gün içinde cevap vermek zorunda

3. Geçti borun pazarı izocamda herkes halinden memnundu burda gotunu yırttı millet.bu yatırımcıya müstahak.hak ediyor.burada Kipa gibi ses çıksaydı bunlar bu kadar rahat hareket edemezdi.cok iyide oldu.cinaliyi kullanmaya çalıştı herkes adam burda ne kadar yirtindi .iş bitmiş herkese geçmiş olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    Sen satmadı mı zırzop.
    Zırto sattım veya satmadım kimseyi ilgilendirmez.burada SPK ya cimere 3 satır yazamayan adamlara hepsi müstahak iyi oldu .benim maliyet 20.10 sen kendine bak.

Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Geçti borun pazarı izocamda herkes halinden memnundu burda gotunu yırttı millet.bu yatırımcıya müstahak.hak ediyor.burada Kipa gibi ses çıksaydı bunlar bu kadar rahat hareket edemezdi.cok iyide oldu.cinaliyi kullanmaya çalıştı herkes adam burda ne kadar yirtindi .iş bitmiş herkese geçmiş olsun.
    Kardeş ben burda bildiklerimi ve tecrübemi
    Aktardım.mucadelemi verdim.
    Beni kralı kullanamaz ne demek istiyorsun
    Burda benim çaba ve çalışmalarımı haketmeyen birçok insan var yinede hakkım varsa helal olsun.
    Hatamız varsa affola
    Temennim herkesin kendini geliştirmesi vede burdaki yazılanları sorgulaması gerektiğini söyleyebilirim

6. Aynen mahonun dediği gibi olay bitmiştir dailin ..ne derler zikilmis gotun davası davası olmazmis.fransizlar ve Araplar işi bitirdi.
    Herkese geçmiş olsun.maho arada yazsak gene iyi olur .senin hayallerini çaldılar biliyorum .8000 lotun vardı .40 TL den verip 320 bin TL paran olacaktı ama yedirmiyorlar be gulum.birde şunu dusun sen izocama girdiginde borsa 90 bindi şu an oldu 108 bin.buna girmeden önceki kağıdın en az yüzde 30 artmıştır.cogu hisse yüzde yüz arttı.ne yapacaz şansımız buymuş.birde şimdi gider bir hisse alırız ordanda koyarlar

İçimden bir ses bize de marsall da koyacaklar diyor , nede olsa yabancı bunlar

8. Bu HAKİM ORTAK kelimesine takmıştım. Biraz kurcalayınca ne buldum dersiniz. Meğerse taaa genel kurul kararı açıklamasında bu kavram kullanılmış. Yani % 95 ile . Halbuki yönetmelik hakim ortak olma şartını %98 diyor. Burda yanıltıcı bilgilendirme var.

Sayfa 387/494 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •