Sayfa 389/841 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yanlız anlamadığım birşey var bu salak tahtacı yukarıdan aşağı vermek varken neden buralara indirip verme çabaları varmış havasina girdi. Anlamlandiramiyorum.
    Zaten anlamlandirsam spenc olmazdım.

Ha diğer hisseleri olanlar onlar düşüyor diye hiç uzulmesinler.
    Oldukca yukselenler vardı aralarında.
    Bu yukselemeden çaktilar hep kafasına.
    Kimse bunun gibisini yaşamasın! ne dostuma ne de düşmanıma.
    Biz girdik dönülmez akşamın ufkuna..

Şiir gibi oldu biraz ama idare edin artık.. ytd

2. Tamam günün sözünü bulduk.
    Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
    Spenc hc sen benden eskisin burda kıdemli konumdasın
    Petkocum sana hiç ayaz yedirdimi, yedirdi ise bu ayaz belli bir süre sonra unutuluyor mu yohusa yediğimiz ayaz hafızada herzaman kalıyor mu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3. Geçende dedim yineliyim. Yukarı ciksada bu lot elimde olacaktı satmadigim için, aşağı inince de aynı lot yedek arttirdigim misketler hariç tabi inince biraz daha artıyor miktar.
    Rakamlara dustukcede çıktıkça da alışıyorsun belli bir süre sonra.
    Kazandım mı elbette hayır. Sadece şimdilik ciro artıyor, kar kısmı misketlerin miktarına göre değişkenlik gösterir.
    Senin alışkanlıkların olduğu için senin durumun bambaşka. Sende bende şuan kitliyiz ama bu durum senin yapabileceklerini biraz öteliyor sanki..
    senin alışkanlıkların var, benim alismisliklarim..
    Ytd

4. Mükemmel ötesi bir anlatım spenc hc
    İyi geceler yarın görüşürüz inşallah

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5. Grafik haftalık, hafta daha bitmeden kırmızı kırıldı diyemeyiz. kırılırsa alt solda siyah kalın çizgi trend var uzattığımda 17.51 lik fibonun seviyesine geliyor.
    Siyahın altında ki çizgiyi hiç görme bozkurt hocam tası tarağı toplayıp kaçarsın sonra.

6. Sonuç fiftyseven cent.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Grafik haftalık, hafta daha bitmeden kırmızı kırıldı diyemeyiz. kırılırsa alt solda siyah kalın çizgi trend var uzattığımda 17.51 lik fibonun seviyesine geliyor.
    Siyahın altında ki çizgiyi hiç görme bozkurt hocam tası tarağı toplayıp kaçarsın sonra.
    Bozkurt hc nin görmek istediği çizgiyi bence de çizmemem iyi olur, dandanakan hc 😊
    Tahtaciya gel gel gibi oluyor, sonrasında. Halkın istekleri bir bitse de yolumuza dönsek.. teşekkürler emeğin icin. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tamam günün sözünü bulduk.
    Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
    Spenc hc sen benden eskisin burda kıdemli konumdasın
    Petkocum sana hiç ayaz yedirdimi, yedirdi ise bu ayaz belli bir süre sonra unutuluyor mu yohusa yediğimiz ayaz hafızada herzaman kalıyor mu
    Ama yediğim en büyük ayaz 21 den 11.76 ya düştüğü süreçtir. Onu asla unutamam.. arada kaynamasin sonrasında herşeye alıştım zaten.. ytd
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 389/841 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •