Sayfa 389/580 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 4637 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Uzunca süredir tutuyorum, mal 1 dolar,çok uzunca bir sürede bu enflasyon ortamında tutmayı düşünüyorum,

Devlete mal satıyor,bundan başka sağlam essek varsa yazın takibe alalım..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

saat olmuş 11:29 işlem 61.xxx lot. mes'it sanırım önce ky yi fıtık edip, daha sonra yeni geliştirdikleri fıtık ilacını piyasaya sürmek niyetinde...
    "Kûllî nefsin zâikatü'l-mevt...."

3. adamlar adreslerini değiştirse kap bile bildirirken üşenirler.

4. Hocam öyle link atıp kaçma:-)

Bu durum deva İçin en ideal durum değil mi? Gribal enfeksiyonlarda patlama var. Ama en ufak bir kısıtlama yok. Pandemi döneminde alınan tedbirler nedeniyle özellikle solunumla ilgili ilaçlarda satışlarımız düşmüştü. Bu noktada, bu ürün grubumuzda satış patlaması yaşanabilir.

Sektörün kutu bazında Aralık ve Ocak ayında ciddi yükselişler yaşaması kuvvetle muhtemel bende.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hocam öyle link atıp kaçma:-)

Bu durum deva İçin en ideal durum değil mi? Gribal enfeksiyonlarda patlama var. Ama en ufak bir kısıtlama yok. Pandemi döneminde alınan tedbirler nedeniyle özellikle solunumla ilgili ilaçlarda satışlarımız düşmüştü. Bu noktada, bu ürün grubumuzda satış patlaması yaşanabilir.

Sektörün kutu bazında Aralık ve Ocak ayında ciddi yükselişler yaşaması kuvvetle muhtemel bende.

Değerli Ortak,

doğrudur; uygun ürünleri olan firmalar için ciro bakımından ideal bir ortamdır. Esasında; kışa girerken salgın ve hükümetin alacağı kapanma/kapanmama konusundaki önlem hakkında çıkan haberlerde de bu günün geleceği belli idi ve ben ve birkaç arkadaş da burda bilgi vermiştik. Şimdi olan, odur..

hepsi bir arada "kokteyl" bir salgın var.. ve oldukça yaygın. ilaç firmalarının satışlarına yansımaktadır..

tüm hastala şifa dilerim. öncelikli olan budur, elbette..

pandemi döneminde; Deva, akut ilaçlar bakımından olumsuz etkilenmişti. şimdi ise tam tersi oluyor.. geçen kış sezonunda da öyle olmuştu..

salgın; muhtemelen, bu kışın tamamında sürer, Nisan civarı düşüşe geçebilir.. olağan akışa göre belirtiyorum..

Deva ve Deva tipi geniş solunum/enfeksiyon ürün portföyü olan firmalar için: hem kuvvetli bir 2023 Q4 cirosu hem de kuvvetli bir 2024 Q1 cirosu tahmin ediyorum.

6. bir bilançoda da ilaç satışı üzerinden süpriz yap ve bizi şaşırt deva. hep mi beklentiye yakın gelir bilanço, burada tahmin edenler piyasada uzmanlar filan her zaman yakın geliyor. atıyorum 5 beklenir, 15 getir 30 getir o zaman ilgi olur hisseye.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hocam öyle link atıp kaçma:-)

7.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    bir bilançoda da ilaç satışı üzerinden süpriz yap ve bizi şaşırt deva. hep mi beklentiye yakın gelir bilanço, burada tahmin edenler piyasada uzmanlar filan her zaman yakın geliyor. atıyorum 5 beklenir, 15 getir 30 getir o zaman ilgi olur hisseye.
    İhracat tarafında bir sert yükseliş olursa ozmn olur ancak bence türkiyede pazarı bir anda sıçrayacak şekilde büyütemez bence

Sayfa 389/580 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •