Sayfa 39/637 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 5093 madde; 305 - 312 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Bu hafta geçici vergi beyanı bildirimi gelir, ona göre son çeyrek hakkında bir fikir edinebiliriz.

2.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Bu hafta geçici vergi beyanı bildirimi gelir, ona göre son çeyrek hakkında bir fikir edinebiliriz.
    Perşembe akşamı son galiba beyan için. Bir de ilaç zammı açıklanacak, bu hafta açıklanması lazımdı, net tarih bilen var mı?
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Perşembe akşamı son galiba beyan için. Bir de ilaç zammı açıklanacak, bu hafta açıklanması lazımdı, net tarih bilen var mı?
    artış oranının %37.4 olma ihtimali kuvvetlendi (beklenti böyle). yürürlüğün de 19 Şubatta olması beklentisi var (belki 1-2 gün sarkabilir). kanun yayınlanmadan bu habere ithiyatlı yaklaşmak lazım.

DEVA - Deva Holding

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

5.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Bu hafta geçici vergi beyanı bildirimi gelir, ona göre son çeyrek hakkında bir fikir edinebiliriz.
    geçici vergi beyannamesi 17.02.2022 perşembe günü son gün. hangi gün kapa bildirileceğini bugün telefonda sordum geçici vergiyi verilme tarihi son gün olan 17.02.2022 de göndereceklerini söylediler geçici gelince kar hemen hemen belli olur. tahmini bilançonun gönderilme tarihini sordum ( tahmini demem kasıt kesin bir tarih vermiyorlar zaten tahmini diyorlar o tarihte geliyor ) tahmini olarak 25.02.2022 de gönderileceği söylediler bilginize.

https://www.birgun.net/haber/ilac-fi...ellendi-377152

Eur kuru 15,30 iken yeni kur 6,30 oldu.

%37 artmış ..

Alıntı Originally Posted by kontraatak Yazıyı Oku
    geçici vergi beyannamesi 17.02.2022 perşembe günü son gün. hangi gün kapa bildirileceğini bugün telefonda sordum geçici vergiyi verilme tarihi son gün olan 17.02.2022 de göndereceklerini söylediler geçici gelince kar hemen hemen belli olur. tahmini bilançonun gönderilme tarihini sordum ( tahmini demem kasıt kesin bir tarih vermiyorlar zaten tahmini diyorlar o tarihte geliyor ) tahmini olarak 25.02.2022 de gönderileceği söylediler bilginize.
    Peki vergi dairesine sundukları gelir tablosu ile spk sunduğu gelir tablosu arasında çok fark vardır diye düşünüyorum . Doğal olarak vergi dairesine sundukları gelir tablosunda kar törpülenmiştir.

Saygılarımla.

Sayfa 39/637 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •