Sayfa 39/984 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 305 - 312 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. lanetin birazini sattim. Insallah daha dusmez arkadaslar. Bundan sonra fizana kadar gitsin serefsiz bir tek lot alirsam namert olayim. ... Her gun kufur etmekten usandim yaw...

2. KAP *** OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. *** OTKAR *** İhale Süreci / Sonucu

Bükreş Belediyesi Toplu Taşıma ihalesi sonucunda sözleşme imzalanması.

İhale Süreci / Sonucu
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : 20.02.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    İhale Konusu : 400 Adet Otobüs Satın Alınması
    İhaleyi Açan Taraf : Bükreş Belediyesi
    İhaleye Teklif Verilmesine İlişkin Yönetim Kurulu Kararı : -
    Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Diğer Taraflar : İhaleye %100 bağlı ortaklığımız Otokar Europe SAS ile birlikte teklif verilmiştir.
    Grup Olarak İhaleye Girilmesi Halinde Ortaklığın Payı : %100
    İhaleye Teklif Verme Tarihi : 2017-11-10
    İhalenin Sonuçlandığı Tarih : 2018-02-19
    İhale Sonucu : Teklifimiz Bükreş Belediyesi tarafından kazanan teklif olarak belirlenmiştir.
    İhale Bedeli : 458.100.826 Ley (yaklaşık 98,3 milyon Euro - 20.02.2018 itibariyle)
    İhale Bedelinden Ortaklık Payına Düşen Kısım : 458.100.826 Ley (yaklaşık 98,3 milyon Euro - 20.02.2018 itibariyle)
    Ortaklık Payına Düşen Kısmın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Brüt Satış Hasılatına Oranı (%) : %26 (31.12.2017 Finansal Tablolarına göre hesaplanmıştır.)
    Açıklamalar
    Açıklama
    Şirketimizin %100 oranında pay sahibi olduğu bağlı ortaklığı Otokar Europe SAS ile birlikte, Bükreş Belediyesinin
    açmış olduğu toplam 400 adet otobüs alımına ve bu araçların sekiz yıllık satış sonrası hizmetlerinin yerine
    getirilmesine ilişkin toplu taşıma ihalesine 10 Kasım 2017 tarihinde verilen teklifimizin kazanan teklif olduğu 20
    Şubat 2018 tarihli açıklamamız ile duyurulmuştu.İlgili mevzuatta öngörülen prosedür ve süreçlerin tamamlanması
    sonrasında Bükreş Belediyesi ile sözleşme 05.06.2018tarihinde imzalanmıştır. Teslimatların 2018 ve 2019 yılları içinde
    partiler halinde tamamlanması öngörülmektedir.

-KAP-

3. hayırlı olsun ihaleyi aldığında etkilenmedi tekrar imzalar atıldı haberi geldi bakalım yarın etkilenecek mi
    kimseler anlamazdı ya nasip ne demekti.

mal çıkmak için güzel fırsat...

çek ver..

ohhhh misss

5. İhaleyi aldığında fiyatlamamıştı. Şimdide fark olacağını düşünmüyorum.

6. Bu şirket kadar yatırımcısını mağdur eden bir şirket görmedim. Ulan madem tankı almadın, hisse düşüyorsa çık alım yap. İnsanların kabahati sana inanmak sadece... Mubarek günde küfür etmeyeceğim. Koçta bile metelik yoksa, anla da artık memleketi...

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İhale almış, imzalamış farketmez. Anlatmaya gerek yok gürüüyorsunuzz.

Ederinin altına gelmeden patron almaz.. Ben olsam bende almam..

Sayfa 39/984 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •