Sayfa 39/579 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 4628 madde; 305 - 312 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. yükseltmesi lazımki miletin eline versin.bedelli versede hissenin değeri düşmüyorki bugün bölmüş olsa paranızın değeri rüçhanlarla beraber aynı para neden panikliyorsunuzki rüçanları satarsınız.paranınız yine aynı

2. bölündüğü gün elindekileri satarsın bedelli parasına kesilir senedin yine senet bölününce bayagı gider gibi geliyor bana şahsi fikrim.ytd

3. Hey be 2.24 ten yeşiller alan alanaalın batan gemini malları binalar kaçırmayın yarında 2.10 dan alır maliyet düşürür speğin n ekmeği ne yağ sürersiniz.bedelli paralarını hazırlayın ama para yoksa hiç bulaşmayın.
    Anlamıyorum 2.24 ten hala satan kim satan biz ky olamayacağına göre tehlike çanları çalyor

4.  Alıntı Originally Posted by zafer41 Yazıyı Oku
    yükseltmesi lazımki miletin eline versin.bedelli versede hissenin değeri düşmüyorki bugün bölmüş olsa paranızın değeri rüçhanlarla beraber aynı para neden panikliyorsunuzki rüçanları satarsınız.paranınız yine aynı
    Üçhanlar yüzde on beş zararına vermek sizce ne kadar basit.verirsin kurtulursun oh ne rahat.
    Bölünen kast gider anlayışı çok sığ snpgy bölünmeli bir yılı geçti hala bölündüğü fiyatta geziyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,599
    Halk sigortaylan ikisi SİP'teydi...halk 15 buda 25 göstermişti...halk bedelli açıkladı 1.50 görüldü,peşi 3.50...buda sanırım onun yolunu takip edebilir,tabiki onun arkasında banka vardı,bunun ostim sektörü,üstelik karma bir yönetimi var,buda halk olurmu bilemiyoruz,işin en ilginci bir defasında rekor kar açıklamıştı,peşinden ay yanlış oldu denilmişti,üstelik bunda bazı soyguncular türemişti,onların parası geri alındımı bilemiyoruz,zaten konsa ne olur,şimdki soygunun adı hisse satışı,zaten onun yüzünden baskılandı,yoksa çoktan 4 üzerinde olması gerekiyordu,endex 100 oldu,onuda hesap edersek en aşağı fiatı 5 olması gerekirken yapılan yanlışların neticesinde 2'lere demir attı...bedelli olayından sonra ne olur bilemiyoruz,hiç 2 altına düşmemişti,bakalım bu sefer gösterecekmi !!!...ytd.

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 220 kırarsa 2.00 tl zaten toplamamasımdan belli mal dağıttığı speğin

8. vay be benden başka herkes çıkmış heral hisseden.hiç yorum yok

Sayfa 39/579 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •