Sayfa 39/47 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 305 - 312 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    1- daniel pink- drive
    2- arzu yıldırım- borsada önden koşanlar okuyan arkadaşlrla bi beyin fırtınası yaparız müsait olursam yüzyüze bile olabilir...
    Drive bist ile alakası yok ama çağı yakalamak adına önemli
    Borsada önden koşanlar ise geçmişte bist de başarılı olmuş spekülatör yada manüplatörlwerin stratejilerini içermekte
    Tecrübe en değerli bilgidir
    Bu kitabı daha önceden duymuştum, ama borsa yorumlarında görünce oldukça dikkatimi çekti, kafamda bikaç kitap daha vardı onlarlar beraber söylicem, bakalım nasılmış

2.  Alıntı Originally Posted by gokayadan Yazıyı Oku
    Bu kitabı daha önceden duymuştum, ama borsa yorumlarında görünce oldukça dikkatimi çekti, kafamda bikaç kitap daha vardı onlarlar beraber söylicem, bakalım nasılmış
    Borsa ile alakalı deil zaten kitap kişisel gelişim türevi ama örneklemler son zamanlardaki okuduklarımda en iyisi bence geleceğin hissesini bulmakta yatırımcı olmakta faydalı olacak bir kitap mesela evde çalışanların işyerinde çalışanlardan daha faydalı ve daha üretken olmaları gibi örnekler ilgimi çekiyor... Borsa sadece indikatörlerden oluşmaz benm için karar verme süreçleri en önemli etkendir... selamlarımla İnşallah begenirsiniz iyi okumalar
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

ömrümde değil para verip kitap okumak üste para ile kitabı verselerdi okumazdım,
    hayatımda ilk defa para vererek 21/7 cuma günü ufuk özcan'ın "borsadan korkma borsa senden korksun" kitabını alıp bitirdim bugünde "borsada rastgele seyir" burton g. malieli yarı ettim tabi bi kaç defa daha okumalıyım akabinde sizin önerilerinize devam ederim inşallah. teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    ömrümde değil para verip kitap okumak üste para ile kitabı verselerdi okumazdım,
    hayatımda ilk defa para vererek 21/7 cuma günü ufuk özcan'ın "borsadan korkma borsa senden korksun" kitabını alıp bitirdim bugünde "borsada rastgele seyir" burton g. malieli yarı ettim tabi bi kaç defa daha okumalıyım akabinde sizin önerilerinize devam ederim inşallah. teşekkürler.
    Siz kazanmaya başlamışsınız bile sn. adgur... bazen kazanmak para kazanmak deil alışkanlık kazanmaktır ve kitap okumak benm bildiğim en güzel alışkanlıktır... Yazdığım 3 kitabı okumanızı tavsiye ederim sanal da bulunabilir sanırım... iyi okumalr bol kazançlar
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

5. Sayın ekodream bilanço analiz i ile ilgili dosyanız yazınız varmidir.teşekkürler

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by zeiss Yazıyı Oku
    Sayın ekodream bilanço analiz i ile ilgili dosyanız yazınız varmidir.teşekkürler

Dosya olarak deil ama kısaca özetleyebilirim bu hafta sizler için ana hatlarıyla... Açıkcası çok meşakatli bi süüreç deil önceki bilanço dönemleri ile karşılaştırılması , kur riski, özsermaye karlılığı, karın oluştuğu kalemler ve karşılık düzeyleri ve sürdürülebilirlik rasyolaronı check etmeniz yeterli...
    Çok zor gözğkebilir ama deildir bi kaç günlük çalışma yeterli bu konuda genç kuşaktan daha öncede bahsettim yunus beyi mükemmel görüyorum finnet fintables çok başarılı bu konuda...
    Vakit bulursam kalemleri işaretleyerek anltıcam ama bu siyede resimleri tek tek ekle düzenle paint de kareye al çok zaman alıyor malum 2 numara için son günler o yüzden ancak öğlenleri seans sonuna kdar vaktim oluyor

7.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Dosya olarak deil ama kısaca özetleyebilirim bu hafta sizler için ana hatlarıyla... Açıkcası çok meşakatli bi süüreç deil önceki bilanço dönemleri ile karşılaştırılması , kur riski, özsermaye karlılığı, karın oluştuğu kalemler ve karşılık düzeyleri ve sürdürülebilirlik rasyolaronı check etmeniz yeterli...
    Çok zor gözğkebilir ama deildir bi kaç günlük çalışma yeterli bu konuda genç kuşaktan daha öncede bahsettim yunus beyi mükemmel görüyorum finnet fintables çok başarılı bu konuda...
    Vakit bulursam kalemleri işaretleyerek anltıcam ama bu siyede resimleri tek tek ekle düzenle paint de kareye al çok zaman alıyor malum 2 numara için son günler o yüzden ancak öğlenleri seans sonuna kdar vaktim oluyor
    Yüne konu konuyu açıyor ortağı olduğunuz şirketi bilançosunun açıklanmasını beklemeyin şirketin yatırımcı ilişkileri ile sık sık görüşün imkanınız varsa genel kuruluna katılın

8.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Şimdiden çok teşekkürler merakla bekliyorum.

Sayfa 39/47 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •