Sayfa 390/631 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 5046 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Biz ne diyoruz tahtacı ne diyor.çok pis giydirdiler bugün bizlere.şua mal kimdeyse sarıp defolamadı.biz fenerin gücünden bahsederken adam geçirgenliğinin büyüğünü yapıyor hal böyle olunca kendimle çelişmiyor değilim
    Onca güzel şey yazdık yukarı yarın brütten çıkıyorsun el insaf dünkü kapanış hareketin ile bugün yarın perçinleyip brütün gidişini kutlamak gerekirken sen tahtacı hep düzeltmenin derdindesin ayıp ayıp

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Malı dün hacimli verdiler bugün mal verme yok..
    Bugünkü düşüşün nedeni dün alanları çıkartmak için çok baskıladılar mal düşmeyince dozajı artırıp tabana kadar getirdiler..

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bugünkü düşüşün nedeni dün alanları çıkartmak için çok baskıladılar mal düşmeyince dozajı artırıp tabana kadar getirdiler..
    Gap boşlukları dolacak sanırım,ne zaman gap bıraksa dönüp dolduruyor.ytd.

3. salı dan sonra lig moduna girer tahta...

4. Hadi gözünüz aydın localar yüzde 50 kapasite ile aciliyor

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    ben ekleme yaptım , mal böyle verilmez ayrıca..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Brut takasın bitmiş olması gerekmez miydi, halen daha devam ediyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Brüt takas cuma itibari ile sona erdi Pazartesi normal işlem görmeye başlayacak.
    Loca haberi geldi sonunda..fenerin sanırım 100 locası varmış.bakalım multi milyonerler bu efsane kadro için neler ödeyecek.100.000 Euro falan diyorlar yıllık loca bedeline ama doğru mu bilemiyorum yada kulüp fiyatları açıkladı mı
    Locaların arkasından muhtemelen UEFA belirlediği yüzde 30 seyirci haberi düşünce çok çok daha güzel olacaktır bu kadro desteği aldı mı içerde vura vura
    Pazartesi hayırlısı bakalım loca haberine ek brüt bitmesi ağalar ne yapacak göreceğiz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Göztepe maçıda zor geçecek,evinde çok daha iyi oynuyorlar milli aradada çok iyi hazırlandıklarına şüphe yok,milli takımdan yorgun dönecek ozan gibi adamlar var,her ne kadar ligin başlarıda olsa hayati önemde bir maç sonuç önemli, ytd.

Sayfa 390/631 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •