Sayfa 390/921 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 7367 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    0553 685 42 11 yatırımcı ilişkileri arasın herkes yetti gayrı rüçhanların geri alım açıklasınlar baskı kuralım..çözüm önerim budur

verdikleri yatırımcı ilişkileri numarası bile yalan ulaşılamıyor 0462 325 09 67 den arayın arkadaşlar
    0553 685 42 11 yatırım ilişkilerinin numarasıymış. üç gündür arıyorum sanki böyle bir hat yok çalmıyor bile. tspor kulübün numarasını arıyorum numara bu diyor. öyle bir hat yok, isterseniz bide siz arayın diyorum susuyor...
    dahili numarası yokmu diyorum yok diyor... Düşünsenize yatırım danışmanının bir odası bir dahili telefonu bile yok... belki öyle bir şahısta yok... vay anam vay...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by MİSKİN Yazıyı Oku
    Bu hafta bedelli yapan diğer hisselerin ruchanlari prim yaptı bu hariç
    Soyguncu i.neler ytd.
     Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    biraz daha zorlarsa rüçhanlar 0 (sıfır) olacak
    işte bu yüzden kulübün iki yakası bir araya gelmiyor... gelmezde...
    maalesef te trabzonsporluyum. Alanya maçından sonrada ne maçına giderim ne tv den izlerim. Futboldan da soğuttular... rüçhanları da yarısını sattım. yarısınıda 26 sına kadar satacam. mevcut lotlarla devam... gazamız mübarek olsun...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    tsporR 0.130 dan 0.040 a kadar
    düştü...
    bedelliye katılım yok denecek kadar az olmasının yanısıra rüçhanları da alan yok... tam bir fiyasko... bedelli tam anlamıyla başarısız olmuştur. çanak Çömlek patlamıştır. bir kulüp bu kadarmı başarısız olur... bırakın bedelliyi bedelsiz bile olsa kimse almayacak durumda...

4.  Alıntı Originally Posted by MİSKİN Yazıyı Oku
    Bedelliye katılmayarak elinde Satamayanin elinden almak için ruchanlari sattırmaya mi çalışıyor ?
    Ya seve seve katılın
    Ya seve seve satın
    Zaten hisse bedelli fiyatına göre %10 ekside

Çözüm önerisi olan varmı ?
    Ytd..
    Tspor hissem yok ama,fikrim var...Aslinda isin ozeti,oyle bir panikle bedelliye gittiler ki kendileri bile pisman...spk da da ne yaptilarsa hizli onaylandi bu surec...o kadar batak ve parasizlar ki...sefilin sefili....ara ara yok hisse geri alimi yapacaz ,katarlilar sunlar bunlar diyerek takla attilar,iki galibiyette gidiyor izlenmi verdiler,tam perisan bunlar ve batak.bedelli gelecegini daha once soylemistim ama bu perisanlikta bu isi goturmeleri rezillik...hic kimse de bu islere dur demiyor yaa....bu arada yakinda bjk da da benzer bir durum olmasi muhtemel hissesi olanlar icin soyluyorm...aman dikkat.fyi.

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    4 marttan sonra kayyum atanırmı acaba diyorum. para yok, borçlar çok... Alanya mağlubiyetinden sona seyircide olmaz, elle tutulur gelirde yok. Aksine herkes haliyle götürmenin peşinde.nasıl çözüm bulunacak merak ediyorum. gün gelecek deplasmana otobüs bile bulamayacaklar...
    51 yıllık Trabzonsporlu olarak çok üzülüyorum. hisseye mi üzüleyim takımımamı üzüleyim... vah halimize vah vah...

6. trabzon trabzon olalı böyle işkence görmedi

7.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    0553 685 42 11 yatırım ilişkilerinin numarasıymış. üç gündür arıyorum sanki böyle bir hat yok çalmıyor bile. tspor kulübün numarasını arıyorum numara bu diyor. öyle bir hat yok, isterseniz bide siz arayın diyorum susuyor...
    dahili numarası yokmu diyorum yok diyor... Düşünsenize yatırım danışmanının bir odası bir dahili telefonu bile yok... belki öyle bir şahısta yok... vay anam vay...
    bilenler twit açsın bence bu konuyu

8.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    spk ya şikayet yazdım

https://www.turkiye.gov.tr/spk-sikayet-ihbar

spk ya cevap versinler donumuza kadar aldınız lan yeter artık

Sayfa 390/921 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •