Sayfa 391/395 İlkİlk ... 291341381389390391392393 ... SonSon
Arama sonucu : 3204 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Olacak ortak seve seve olacak ama şu an bistte daha ky yoğun bir hisse yoktur. Bu kadar yükle sadece aşağı basarlar, gariplerim de pd/dd bilanço vs oyalansin, grafik çizip dursun. Yahu açın bi telegramdaki adese grubuna bakın kaç kişi var, her gün artıyor, son 2 ayda 400 kişi arttı. Bu tahta kızılay mı? Elbette aşağı basacak. Bedelli açıklayacak. Güçlü olan kalır zayiflar çeker gider. Sonra aylarca sürecek toplama evresi başlayacak. 200 mio lot sattılar önce o alınacak sonra 300 mio lot daha piyasadan toplanacak. Sonrası 5 mi olur 10 mu olur 30 mu olur onu adnan bilir.
    Ne yapsaydım? Sizin gibi atıp tutayım mı? Grafikler görüşümü desteklediği için yayınlıyorum. Düşüncelerimin görsel hali... Fiyat arttıkça siz hariç herkes için sevineceğim. Dua edin elimde yok. Yoksa farklı perdeden konuşurdum. Çünkü 20 yıldır bu foruma giriyorum, hiçbir başlıkta kendini bu kadar ifşa edip aşağı ya da yukarı yönlü baskı kurmaya çalışan birisini görmedim. Şu da var ki tersini düşünüp (millete hisse aldırmaya da çalışıyor olabilirsiniz) korkmuyor değilim. Yani kısa zaman sonra pili bitecek bir şirketi de pazarlıyor olabilirsiniz. Ben bu kadar dikkatli olduğum halde korkuyorsam millet ne yapar acaba diye düşünmeden de edemiyorum. 2 ihtimal var, bu hisse ya uzaya gidecek ya da batacak. Normal gelişmeler beklemeyin. Saydığım 2 ihtimal de normal değil çünkü.

Grafik yayınlamaya devam...

Olacak ortak seve seve olacak ama şu an bistte daha ky yoğun bir hisse yoktur. Bu kadar yükle sadece aşağı basarlar, gariplerim de pd/dd bilanço vs oyalansin, grafik çizip dursun. Yahu açın bi telegramdaki adese grubuna bakın kaç kişi var, her gün artıyor, son 2 ayda 400 kişi arttı. Bu tahta kızılay mı? Elbette aşağı basacak. Bedelli açıklayacak. Güçlü olan kalır zayiflar çeker gider. Sonra aylarca sürecek toplama evresi başlayacak. 200 mio lot sattılar önce o alınacak sonra 300 mio lot daha piyasadan toplanacak. Sonrası 5 mi olur 10 mu olur 30 mu olur onu adnan bilir.
    Gardaşım sen niye dertleniyorsun? Millet alır, satar,batar !

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    güçlüyüz elhamdülillah, allah zaval vermesin
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

5. 3 ayda 21 milyon TL zarar etmis. Bu kadar kisa bir surede bu zarari nasil etmis acaba. Yonetim giderleri olarak 3 ayda tam 20 milyon 861 bin 920 lira harcamislar. Boyle yonetim gideri olursa
    kar nasil yapacaklar. Kari yonetime mi harciyorlar acaba
    Son düzenleme : Husmen Dayı; 22-05-2024 saat: 21:29.

6. hepsonradan, sizin bu yonetim giderleri konusunda yorumunuz nedir. Buradan bir kaynak aktarma yapiyor olabilirler mi

7.  Alıntı Originally Posted by Husmen Dayı Yazıyı Oku
    hepsonradan, sizin bu yonetim giderleri konusunda yorumunuz nedir. Buradan bir kaynak aktarma yapiyor olabilirler mi
    Üstadım öncelikle bu spk mevzuatına göre düzenlenmiş bilanço değil, vuka göre düzenlenmiş olan. İlk çeyrekte Loras GYO seha inşaat vs birçok operasyon oldu biliyorsunuz, görülüyor ki adese zarara uğramış Loras holding ise aynı ölçüde avantaj sağlamış. İki şirketin tablosunda olağandışı kar zarar tutarlarına bakın ne dediğimi anlarsınız.

Bugunku düşüşün sebebi belli oldu, yarin sabahtan da cakmaya devam ederler gibi. Allah'tan bedelli değilmiş sebep, şimdilik. Önemli olan spk mevzuatına göre hazırlanacak bilancodur, o Haziran'da açıklanır herhalde. Ama tabi güzel bahane olmuş aşağı basmak için. Birkaç arkadaş adesenin içi boşaltılıyor değerli varlıklar lorasa aktarılıyor vs yazmıştı maalesef şu an için haklı çıkıyor gibiler.

Üstadım öncelikle bu spk mevzuatına göre düzenlenmiş bilanço değil, vuka göre düzenlenmiş olan. İlk çeyrekte Loras GYO seha inşaat vs birçok operasyon oldu biliyorsunuz, görülüyor ki adese zarara uğramış Loras holding ise aynı ölçüde avantaj sağlamış. İki şirketin tablosunda olağandışı kar zarar tutarlarına bakın ne dediğimi anlarsınız.

Bugunku düşüşün sebebi belli oldu, yarin sabahtan da cakmaya devam ederler gibi. Allah'tan bedelli değilmiş sebep, şimdilik. Önemli olan spk mevzuatına göre hazırlanacak bilancodur, o Haziran'da açıklanır herhalde. Ama tabi güzel bahane olmuş aşağı basmak için. Birkaç arkadaş adesenin içi boşaltılıyor değerli varlıklar lorasa aktarılıyor vs yazmıştı maalesef şu an için haklı çıkıyor gibiler.
    Bu tablodan adesenin içinin boşaltıldığını mı anladınız pes !
    Pusudamısınız?

Sayfa 391/395 İlkİlk ... 291341381389390391392393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •