Sayfa 392/563 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Cuma günü çıkmıyormu ana pazara, 01 Ekim değil mi
    aynen...

2. BU SEFERKI YALAN NE OLACAK ???

Sızce yarın genel kurula gelmeyecek murta gulerın bu seferkı yalanı ne olacak ? Acil bir iş toplantısı, hastalık ? Hangısı ? Personelıne hangı yalanı utanmadan soyleyıp, sonra gıdın yatırımcıya bunu deyın dıyecek ? Bu adamın blmbergde gezen ıtıbarlı mudurlerınıde kendı gıbı edıyor ? Yazık yazık

3. Genel kurul olsa ne olur, olmasa ne olur. Ne değişecek onu anlamakta zorlanıyorum. Bir sürü gerçek veya değil beklenti oluşmuş hissede. Genel kurul bu beklentilerin yönünümü tayin edecek. Güven anlamında belki pozitif olur ama genel anlamda nasıl bir değişiklik olur işin içinden çıkamıyorum.

4. Keza ana pazara çıkmakda öyle, bir dolu hisse var ana pazarda yine bildikleri gibi işlem yapıyorlar. Biz çıkarsak diyorum yine negatif algıdan kurtuluruz belki ama yine sonunu kestiremiyorum. Ama bu işin sonunu çok merak ediyorum.

5. Kendimce bir finansal değerlemem var onun hatırına duruyorum. Ama paylaşacak kadar derin bir finansal bilgim olmadığı için paylaşmayı doğru bulmuyorum

6. Yarın genel kurul olmayacak. 60 milyon lot olması gerekli GK da. Toplantı nisabına ulaşılamadığı için ertelenecek. 1 ay sonra GK.

.

7. Bu kadar karlı bir şirket ama patron genel kurula gelemıyor ?? Neden ?

8. Durun hemen peşin hükme gerek yok, henüz genel kurul olmadı, kimse katılmıyorum demedi. Başlılğa yeni gelenler yanlış değerlendirme yapabilir.

Sayfa 392/563 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •