Sayfa 392/672 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. bu da dandik kağıtlardan olmak üzere
    kuruşlara ne kaldı
    peçete fiyatına düşmeye
    kuruş çetesi işbaşında....ytd

Alıntı Originally Posted by kale_kim09 Yazıyı Oku
    bu da dandik kağıtlardan olmak üzere
    kuruşlara ne kaldı
    peçete fiyatına düşmeye
    kuruş çetesi işbaşında....ytd
    yüzüne bakılır bir tuvalet kağıdı 32-35
    Arası.pakette 32 adet var.1tanesi 1 TL.bu durumda buda olmuş bir tuvalet kağıdı.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    yüzüne bakılır bir tuvalet kağıdı 32-35
    Arası.pakette 32 adet var.1tanesi 1 TL.bu durumda buda olmuş bir tuvalet kağıdı.
    hakkını yememek lazım kaliteli tuvalet kağıdı fiyatı.

4. Hepimiz hem ağlarım, hem severim modundayız. Ne seninle nede sensiz diyoruz. Bi durun ortalık biraz sakinleşsin. Sonuç seçim atmosferindeyiz.
    Ytd

5. Dolares 4.57₺
    Bir ümit var mı bizim senette...

6. At sahibine göre kişnermiş bu şirketi yönetenlerin vurdum duymazligi bunu da çok iyi kullanan spek ********i burda insanların üç kuruşuna göz dikmiş. Eğer bilseki şirket yönetimi basiretli gerekirse bu fiyatlardan alıma gelecek bakın bakalım bir lotu veriyor mu bu fiyattan. Kısacası kumpası kuran belli ona çanak tutanda belli. He sunuda söylim organize olup bizde yasal yollardan hesap ve yönetimi aymazlık uykusundan uyandirmazsak daha çok bekleriz.

7. Şirketinin piyasa değerini korumak yatırımcısını aşırı ortaklıktan korumak yönetiminin görevidir. Bir araya gelip ortak bir metin oluşturulup noterden şirket yönetimini gönderelim. Bakın lodge oteli peşkeş fiyata kirasını ilk ben gündeme getirdim şirkete yazı ve tlf izahat istedim anladiklari dilden sonra bana geri döndüler daha iyi olacak vs. Şimdi biliyorlar ki herşeyi yatırımcı takip ediyor meydan eskisi gibi boş değil.

8. Ya adam gibi şirketi yönetir hissesine sahip çıkar yada bedavadan bol maaş almanın kolay olmadığını görsünler.

Sayfa 392/672 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •