Sayfa 393/717 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. geliyor ıheva 37 milyon kar ıhglm 3 milyon kar ...bizimki yok daha..

2. Net Dönem Karı veya Zararı

6.447.217 kar hayırlı olsun..

3. kabadan baktım ılım usta daha iyi bilir ama ben bilonçoyu begendim..

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Net Dönem Karı veya Zararı

6.447.217 kar hayırlı olsun..
    gecen seneye oranla toparlanmis bir miktar, neyse zaten cok onemi yok zarar yazmamasi kafiydi...

artik iha beklicez...yalan cikmazsa...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    kabadan baktım ılım usta daha iyi bilir ama ben bilonçoyu begendim..
    ustad durum bu...temel verilerde toparlanma mevcut gorunen bu...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad durum bu...temel verilerde toparlanma mevcut gorunen bu...

aynen usta bayağı düzelme var piyasa yarın bakalım ne diyecek..

7. Hangi piyasa mübarek gece günaha girmeden söylemek gerekirse ip itin elinde onun kateteri karar verecek hisse aşamı yukarimi âmâ ben burdayım piskolejimi diri tutmaya çalışıyorum yt tavsiyesi değildir

8. holdingin finansali hala aciklanmadi fakat gyo nun bilanco kaari 2019 a gore kotu, şofbencisinin bilanco kaarı 2019 a gore kismen dusuk, gazete zaten zarar aciklamisti, ihyay bilanco kaari kismen 2019 a gore olumlu, sonuc olarak grup geneli bilancolar iştahsız...holding son saniyede yapistiracak herhalde zarari

Sayfa 393/717 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •