Sayfa 393/865 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 6918 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Tahtanın dinamolari satışta yok hocam.
    Bu yüzden 21.30 da silkeleme dedim
    Tahminim 22 üzeri kapatır.YTF
    Çok isabetli tahminlerde bulundun kardeş tebrik ederim. Açıkcası aşağı salınca ben kızmıştım ama yeniden 18 e indirse yine satmam. Yaza kadar bekleriz gerekirse.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2. ağırlıklı ortalama 21,53 iken kapanış 22,00 dan olmuş....gün içinde gördüğü en yüksek yere çok yakın bir yerden kapattı (22,28) buda alıcıların almakta çok iştahlı olduğunu gösteriyor...normal şartlarda böyle bir kapanış yarının da alıcılı açılmak isteyeceğini ve hissenin çıkmaya devam etmek isteyeceğini gösteriyor...

çok güzel vede kararlı alışlar vardı...açıkçası çok hoşuma gitti...gün içinde de şu anki fiyatların beni kesmediğini o yüzden de hedeflerimin daha yukarılar olduğu için trade yapmadığımı söylemiştim...ilk defa trade yapmadığıma seviniyorum....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. ortaklar benim tansyion çıktı heyecana dayanamadım maliyet 21.5 du 21.86 dan yolladım. gene basarsa aşağı alıcıyım. inşallah sizlerde kazanırsınız
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

4. arkadaşlar hep düşük hacimler ile olan düşüşlerin olası tepkisi sert olur demiştik..gördüğünüz gibi bir gün içinde 19,00 dan 22,00 e çıktı...kaliteli hisselerde uygun yerlerden maliyet düşürmek iyidir...umarım banvit bu güzel çıkışına devam eder...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    ortaklar benim tansyion çıktı heyecana dayanamadım maliyet 21.5 du 21.86 dan yolladım. gene basarsa aşağı alıcıyım. inşallah sizlerde kazanırsınız
    Darısı senin kristalin başına ama bilanço pek iç acıcı değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6. Yabanci saglam alimda...
    Is yatirim bide bitirse is guzel olacak

7.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    ortaklar benim tansyion çıktı heyecana dayanamadım maliyet 21.5 du 21.86 dan yolladım. gene basarsa aşağı alıcıyım. inşallah sizlerde kazanırsınız
    Ky iyi doktu isimize bakalim..

8. Kristal alacağıma Banvit alaymışım iyiymiş😭

Sayfa 393/865 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •