Sayfa 393/692 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 5529 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

2.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    haberi bilmem ama 1,87 üstü kapanışlar mükemmel olur. hacimde iyi. herşeyin hayırlısı bu arada düşerken sabah akşam yazan mavi20 ve meyyy isimli zat-ı muhteremler neden yazmaz oldular.
    Dostum hayatı borsada yaşamıyoruz aynı zaman da arkanı kolluyoruz derinlerde yazdıklarıma gelince ben hayal satmayın dedim size kağıt düşsün bayram yapıyoruz gibi bişeyde söylediğimi hatırlamıyorum hisse neredeyse 2 yıldır var bende gelip ani yorumlarla millete gaz verip can yakmayın diyorum fazlasıyla yaptınız bundan sonra yapmayın ama iyi yorumlar düzelmiş etkimiz olmuş.. Benim maliyet senin düşünmediğin yerde sorun yok yani çıkması fazlasıyla mutlu eder

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Dostum hayatı borsada yaşamıyoruz aynı zaman da arkanı kolluyoruz derinlerde yazdıklarıma gelince ben hayal satmayın dedim size kağıt düşsün bayram yapıyoruz gibi bişeyde söylediğimi hatırlamıyorum hisse neredeyse 2 yıldır var bende gelip ani yorumlarla millete gaz verip can yakmayın diyorum fazlasıyla yaptınız bundan sonra yapmayın ama iyi yorumlar düzelmiş etkimiz olmuş.. Benim maliyet senin düşünmediğin yerde sorun yok yani çıkması fazlasıyla mutlu eder

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sende zamanında yukarıdan almışsın diye millete ters gaz verme. millet senet almasın diye uğraşıyorsun. borsada işleri yoksa burada ne işleri var o zaman. 2. si canını yakmayın diyorsun. al işte konuştuğumuzda ki fiyatlara geldi 3 haftada. 2 senede değil

4. yorumlarda da düzelme yok. çünkü bizde tavsiye yok, şöyle uçacak böyle gidecek, şu haber bekleniyor hiç demedik. belki de senin yüzünden zararına satan var.

5.  Alıntı Originally Posted by vtemizkan Yazıyı Oku
    yorumlarda da düzelme yok. çünkü bizde tavsiye yok, şöyle uçacak böyle gidecek, şu haber bekleniyor hiç demedik. belki de senin yüzünden zararına satan var.
    Son grafiği atiyimmi..😊

6.  Alıntı Originally Posted by kurar1978 Yazıyı Oku
    Son grafiği atiyimmi..😊
    ben atacaktım şehir dışında olduğum için bir türlü grafik atamadım haklısın ama cuma evde olacağım inşallah

7. https://invst.ly/ac1bj

Haftalik cok guzel onay almis..1.95 ustu haftalik kapanis yine kilit olacaktir..

8.  Alıntı Originally Posted by kurar1978 Yazıyı Oku
    https://invst.ly/ac1bj

Haftalik cok guzel onay almis..1.95 ustu haftalik kapanis yine kilit olacaktir..
    hadi bakalım ben telefondan atamıyorum ama haftalıkta rsi ı kırdı bence

Sayfa 393/692 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •