Sayfa 394/788 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 6301 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    su hisseden hala iyi bilanco bekleyenler var

valla artik ne bilanco, ne ihale hicbir beklentim yok

tek istegim hisse fiyati artsin artik

milletin zarar aciklayan sirketleri %5 yukseliyor, inanilir gibi degil
    Al bende de o kadar, hatta zarar açıklasa daha iyi olur gibi gelmeye başladı niyeyse.

2. Bundan yakamı kurtarırsam bi daha holding almamayı düşünüyorum.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Bundan yakamı kurtarırsam bi daha holding almamayı düşünüyorum.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ortak

Bence Tekfen ile Koc Holding ‘i aynı kefeye koymak bence doğru değil…

Koç’ da Tüpraş, Ford, Yapı Kredi gibi 20-30 tane çok büyük şirket var. İşin başında haysiyetli bir aile var. Yurt dışı ortaklıklar var.

Koç Holding de şunlar olmaz mesela:

1) Yıl kapanışa 1 hafta kala Bağımsız YK üyesi istifası (Siemens abla)

2) yurt dışında değerinin çok üstünde iştirak alımı SOCAR)

3) ne idüğü belli olmayan iştiraklere gömülen paraların daha sonra bilançodan silinmesi

4) üst üste zarar eden şirket yöneticilerine hiçççççç bişi olmaması

3) gruptan nahoş ayrılanların, kovulan yöneticilerin hortlaması

4) 65 + yaşında yeni yönetici alımı

Ama Tekfen artarsa sağlam artar diye katlanıyoruz

4. Afrika'da kabileler savaşsa mızrağın ucu bize değiyor ya sabır kaldı şurada 4 gün cuma günü ak g.t kara g.t görülür 23.53 altında 3 gün kapatsın tekfene elveda derim yetti artık alrım altını gümüşü dursun hergün hergün bu stres çekilmez utanmasa 19 gösterecek itneler ulan koca holdingte kap olmaz mı arkadaş bu şirkette hiç mi olay olmuyor hiç mi teklif yok hiç mi beklenti yok hiç mi yatırım planı yok borsaya kapalı şahış şirketinde bile kamuoyu daha çok bilgi sahibidir

5. Yeminle şu hissede %-20 gördüm kaç kere ama bu kadar canımı sıkan bir dönemi olmadı kasvet var resmen şirkette hepsi bunamış olan ortaklı şirket almamam gerektiği kulağıma küpe olsun bunların eline düşeceğine rızanın eline düş ihlasların eline düş en azından batak olduğunu biliyordum kendi aptallığım dersin

6. Biz bunlari zamaninda yazdigimizda bazilari bize saldiriyordu, Niye o zaman satmiyorsun Niye sirketi kotuluyorsun diye . Herkes Yavas yavas gercekleri gormeye baslamis, bu sirketten kurtuldugum gun bir daha boyle holdinge bulasirsam beni sksnler. Patronun duzdugu kariya kadar inceleyecem almadan kagidi , haci murat denen seref yoksunu yuzunden bu Lanet kagida bulastim allah topunun belasini versin

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Biz bunlari zamaninda yazdigimizda bazilari bize saldiriyordu, Niye o zaman satmiyorsun Niye sirketi kotuluyorsun diye . Herkes Yavas yavas gercekleri gormeye baslamis, bu sirketten kurtuldugum gun bir daha boyle holdinge bulasirsam beni sksnler. Patronun duzdugu kariya kadar inceleyecem almadan kagidi , haci murat denen seref yoksunu yuzunden bu Lanet kagida bulastim allah topunun belasini versin
    Ortak

%100 haklısın

Ama bu şirkette 3 büyük ortak var

Diğer 2 ortak ne yapıyor ? Onların da sütten çıkmış ak kaşık olduklarını düşünmek çok büyük hata olur

Küçük yatırımcıyı ne kadar salladıklarını hepimiz biliyoruz

Muhtemelen Kendi aralarında kurdukları çarklar bozulmasın diye 65+ yaşında bir yönetici getirdiler

Umarım bu hafta düzgün bir bilanço açıklarlar ve satar kurtuluruz

Aksi takdirde olası tepkiler bu 3 büyük ortağa gitmeli diye düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortak

%100 haklısın

Ama bu şirkette 3 büyük ortak var

Diğer 2 ortak ne yapıyor ? Onların da sütten çıkmış ak kaşık olduklarını düşünmek çok büyük hata olur

Küçük yatırımcıyı ne kadar salladıklarını hepimiz biliyoruz

Muhtemelen Kendi aralarında kurdukları çarklar bozulmasın diye 65+ yaşında bir yönetici getirdiler

Umarım bu hafta düzgün bir bilanço açıklarlar ve satar kurtuluruz

Aksi takdirde olası tepkiler bu 3 büyük ortağa gitmeli diye düşünüyorum
    Sayin Balikci

Zaten Berker kizlarini surekli Twitter dan taciz atesine tuttum ; benim icin hepsi bir . Foslayan da Berker kizlari da iblis gokyigitlerin seref yoksunu damadi da . Yonetici asalaklar da

Sayfa 394/788 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •