Sayfa 394/450 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444 ... SonSon
Arama sonucu : 3593 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Bu arada burda yazan Behzat abi vardı, şirketi tanıyan, şirkete gönül vermiş gerçek bir yatırımcıydı, kendisini tanıyan, haber alan var mı? Bu kağıtla özdeşleşmiş biriydi ama biraz yaşlıydı inşAllah sağlığı yerindedir...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet hocam ben de bir kaç defadır sağa sola soruyorum Behzat üstadı ama kimse bilmiyor, covide yakalanmıştı en son ama atlattı sanmıştım, o dönemden beri iletişim koptu, Cemts ve Sarky topiğinde yazardı genelde, umarım sağlığı yerindedir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Yine devre kesecek rezil, yukarıdan yakaladığını toprağa gömmeden bırakmayacak anlaşılan, biz de potansiyel mağdur oluyoruz haliyle.

3. Egeen tavan olmuş, diğer demir çelikler primliyken bu enkaz yine ekside, dün %4, bugün %2 eksi, Tarzan açıkçı avına çıkmış, yarından sonra gerçek niyeti beli olur.

4. Kafesteki kuşu parça pinçik etme savaşı veriyor, malum çarşamba bugün, tarzan açıkçı avında.
    Yoksa OVP'de Cemts için olumsuz bir şey mi var, bastıkça basıyor.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Egeen tavan olmuş, diğer demir çelikler primliyken bu enkaz yine ekside, dün %4, bugün %2 eksi, Tarzan açıkçı avına çıkmış, yarından sonra gerçek niyeti beli olur.
    Acikci nasıl oluyor acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Acikci nasıl oluyor acaba?
    Ne demek istediğimi anladınız ama yine de yazayım, geçmişte seans salonuna çok takılırdım, adam pazartesi parası olmadam mal alıyor ama ya çarşambaya kadar para getirmesi gerekir ya da aldığı malı fiyat ne olursa olsun satmak zorunda kalırdı T2 hikayesi. Şimdi pazartesi 15.71 tavan gördü, çok da işlem gördü ona istinaden.
    Ha sistem değişmişse bilmiyorum çünkü ben bugüne kadar 1 krş bile açıktan mal almadığım için bilemiyorum.

7. 2023 şubat depreminden beri bist30 dahil tüm bist hisselerinde açığa satış yok. Yasak. Kapalı.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

8.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    2023 şubat depreminden beri bist30 dahil tüm bist hisselerinde açığa satış yok. Yasak. Kapalı.
    Açığa satış diyen yok, açığa alıp 2 gün sonra poz kapatıyorsun, ya parasını getir ya da malını sat diyor banka, portföyün kadar sana öyle bir imkan veriyor, yatırmazsan faizini alır, anlaşılmıştır umarım.

Neyse ben biraz direksiyonu Bucim'e kırdım, bunda hareket yok şimdilik.

Sayfa 394/450 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •