Sayfa 394/499 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 2021 in ilk işlem günü. Yeni yıl hepimiz için hayırlısı olsun. Bu yıl o yıl görünen köy kılavuz istemez.

Fabrikamızın ve holdingimizin mülkünü tamamiyle alacağız.

Yakın izleme pazarından çıkacağız.

Yıllardır yakın izleme pazarının etkisiyle yapılmayan değerlemeler yapılacak ve 20 yıl önceki defter fiyatından kurtulacağız.

Bedelsiz sermaye arttırımı alacağız.

Şirketimiz EPLAS'la beraber rekor karlar açıklayacağız..

Türk savunma sanayii yetki belgesi ve 100 milyon tl teşviğin altında neler yatıyor onları öğreneceğiz.

Basmane çukurundan payımıza en kötü ne düşerse düşsün bizi uçuracak.

İnşallahh... temennimdir.

Varsa başka unuttuklarım yeni yıl için yazarsanız sevinirim.

2.  Alıntı Originally Posted by tatarcik Yazıyı Oku
    Merhaba Esat Bey, çok sağ olunuz. Teşekkürler. Sizin de güzel bir yıl geçirmenizi temenni ederim. Sessiz sakin bekliyoruz biliyorsunuz durumu. Bu yıl önceki yıllardan daha aktif olacak gibi. Umarım güzel olur. Selamlar.
    Amin çok teşekkür ederim. Benim şahsi görüşüm 2021 gerçekten bizim yılımız olacağıdır. Beklentim herkes gibi çok yüksek. Fakat güzel haberler geciktirilmeden verilirse herşey daha güzel olacak. Bol kazançlı yıllar dilerim.

3. Güne küfür ederek başladık klasiğimiz

4. 1000 lotu tabandan neden verdin 30 un üstü satılmıyormuydu ey ............

5.  Alıntı Originally Posted by Ramon Yazıyı Oku
    1000 lotu tabandan neden verdin 30 un üstü satılmıyormuydu ey ............
    kendileri yapıyordur, ciddi şekilde satışta mal bulamıyorlar veya almak istedikleri seviyede satıcı bulamıyorlardır,

ey satan aynı zamanda form rüzgarı ile alan şahıslar şu satışları serbestten vermeyin, eğer bu şekilde bu hisseye giren varsa girmesin saatlikte olsa burda kimse can sıkmasın
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    kendileri yapıyordur, ciddi şekilde satışta mal bulamıyorlar veya almak istedikleri seviyede satıcı bulamıyorlardır,

ey satan aynı zamanda form rüzgarı ile alan şahıslar şu satışları serbestten vermeyin, eğer bu şekilde bu hisseye giren varsa girmesin saatlikte olsa burda kimse can sıkmasın
    Doğru bir yaklaşım. Satan yok gibi bişey, o yüzdende holding hissesi lot sayısına bakılmaksızın taban yada tavan görebiliyor. Şirket hissesindeki 2 milyon lot sürekli sirküle şeklinde dönüyor ama mazhar da verilen 1 milyon lot piyasada dönmüyor. Sonuçtada holding belli bir fiyatta sıkışıyor.
    Sonuç olarak dediğiniz gibi kısa sürelide olsa can sıkıyor.
    (yatırım tavsiyesi değildir.)

7. Sıfırlandı çanımızı sıktığıyla kaldı

8. Fiyat dalgalanmalırına karşı hiçbir endişe duymuyorum kendi adıma. Hisseyi uzun yıllardır aktif olarak takip ediyorum. Diğer suni yükselişler gibi balon olmanın tam aksine bu hisse resmen tüm olumlu gelişmelere rağmen gitmemek için direniyor. Oldukça nazlı. Endişe duymuyorum, gideceği yere eninde sonunda gidecektir.

Yatırım tavsiyesi değildir, kişisel görüştür.

Sayfa 394/499 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •