Sayfa 395/1004 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: Viop LV

1. Bazı bankalar 3 aylık vadeli mevduat faizini %53'ün üzerine çıkardı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Diyorsunuz............. Olmaz diyemem her şey olur............. Pazartesi her yol mubah..........Dediğiniz olursa endeks 100 .........9700 demek oluyor.....

Buda benim görüşüm olarak kalsın:
    Piyasayı spek gözünden okumaya çalışıyorum... kullanacaksa not olayını önce artı ile endeksi yukarı aşağı yapar ...beklenti bitti havası. aşağı yönlü ...yatay ...son bir saat kala da sert bir alım ......
    para babaları nereye karar verirse oraya doğru endeks akacak ....tabi bizde ....kısmet.....
    Buda dünkü endeks tahminim.......öne alalım.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3. Meşhur deyişe göre, trading’e başlayanların %90’ı 90 gün içinde sermayelerinin %90’ını kaybediyor. Buna “90-90-90 kuralı” da deniyor.
    Bu durum belki çoğumuzun başına gelmiş olabilir.
    Ne var ki başarısızlıktan ders çıkarmak ve yola devam etmek, başarılı insanların ortak noktasıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Fich yorumuna gerek yok sindoma abi, cuma akşam seansında ki tombik barnak muhabbeti ile zarlar hileli olduğu için şortta kalanlara kapatma fırsatı verilmiş olmasından mütevellit açılışın artı olucağı kesinde kapanış nasıl olur kestirmek çok zor.
    aşkam seansında o tombik barnak olayı olmamış olsaydı ptesi roket derdim ama şimdi diyemem. Çünkü masada ütülecek şortcu kalmadı
    Benim haftasonu bugün için yaptığım yorumum. Cuk oturdu
    Piyasada mazut bulabilirse fışkırttırır bulamazsa sallar ırgalar dökülenleri toplar.
    O gece yani cuma akşamı seansında o alengirli işleri yapmıycağıdınız, hiç sevmem çünkü
    Değil mi mertabi sen beni iyi tanırsın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Geçen sene abd'de bazı bankaların batması nedeniyle, bankalardan kaçışı önlemek için, Fed bankaları fonlama programı başlatmıştı. Fed 11 Mart'ta Banka Fonlama Programını (BTFP) sona erdirecek. Bu durum piyasalarda, özellikle faizlerde dalgalanmaya sebeb verebilir...

ABD’nin 28’inci büyük bankası sallanıyor
    https://www.dunya.com/sirketler/abdn...-haberi-719730

6. yiyorsa biraz daha yukarı sür pala
    ..

7. Dolar,
    Ocak da %2.96
    Şubat ta %2.92 artmıştı.

Mart da ilk 10 günde %2.46 arttı...

Ciddi manada yönelme var.. Özellikle döviz borçlu şirketler defans için alım yapıyor diye yorumlanıyor...Tabi hane halkı da var

8.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    yiyorsa biraz daha yukarı sür pala
    Banka ve holding ile tutup diğerlerinde mal veriyor şu ana kadar

Sayfa 395/1004 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •