Sayfa 395/639 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 5111 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    YENİ RUHSAT HAYIRLI OLSUN Zomranip-T %1+%0,5 Göz Damlası, Süspansiyon, 1 ADET Brinzolamid, Timolol maleat
    yine ilk yerli jenerik olduk galiba aynı etken maddeli ruhsatlı diğer ilaçlar
    https://www.ilacabak.com/britil-t-10...k-1-sise-23739
    https://www.ilacabak.com/azarga-ster...asi-5-ml-11906
    ohh çok güzel haber artık bu güzel haber üzerine eksi kaç kapatır.

2. Bir amerikadan bir Türkiyeden her güne bir ruhsat böyle malim olsunnn bir gün her şey çok güzel olacakk

3. Bizim borsa'da artık kronikleşmiş bir huy haline gelmiş

güzel haber varsa, tahta sahiplerine gün doğar

toplamak için en iyi bahane güzel haber

Yatırımcının psikolojisine oynarlar, güzel haberde bile

hisse düşüyorsa yandık der bizim yatırımcımız
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Kötü haberde veya bilançoda zarar var ise genelde

hisse sert yükselişe geçer, işte o zaman korkmak lazım
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Şubat sonundaki temettü kararına hazırlık yapıyor herkes, hedef Mart sonunda 60'dan geri toplamak.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by velay Yazıyı Oku
    Şubat sonundaki temettü kararına hazırlık yapıyor herkes, hedef Mart sonunda 60'dan geri toplamak.

son çeyrek 1 milyar kar gelse yıllık kar 3 milyar olacak fiyat burada kalırsa fk sı 5e düşecek fiyatı velev ki 60 a düşerse 4 fk ya düşecek kendi fk ortalamalarında bile böyle bir oran yok mukayese edecek olursan tek muadili var bu borsada gen ilaç fk sı şu an 15 başkada ilaç firması yok diyebiliriz bu firmanın üretim kapasitesi devanın 1/5 dir kendi adına bir tane bile ruhsatı yok ürettiklerini alayı başka firmaların ruhsatı. hadi bunları da geçtik bu yıl değerlemeler yapılacak FK yı konuşuyoruz da FK yı falanda geçtim bu arazi arsa bina demirbaş stok bunları değerlesin bu şirketin defter değeri bile piyasa değerinin üstüne çıkar o kadar ucuz hatta bu değerin üstünde kalan birçok gyo bile olur.
    Son düzenleme : KAFASINAGÖREYAZAN; 19-01-2024 saat: 18:35.

7. Bu durumda olay şu şekilde işliyor, afaki konuşuyorum, kar 3000 milyon geldi, aynı gün kar dağıtım tablosu açıklanıyor, 300 milyon imtiyazlı pay sahiplerine gidiyor, 145 milyon yk üyelerine, 30 milyon adi pay sahiplerine, böylece adi pay başına 0,135 kar payı düştü, hayal kırıklığına uğrayan yatırımcı sattı, fiyat kısa sürede gerekli marjı sağladı. İlk mal miktarına ulaşacak kadar tekrar topluyorsun, aradaki fark da senin dolaylı kar payın oluyor. Bu senaryo speküle ediliyor.

8. Herkes temettü mevzusuna satiyim alttan aliyim düşüncesindeyse tahtaci olsam ogun tavanlarim kimsede 1 lot mal birakmam sonra 150 liradan heri almaya gelir millet tabi tahtacı değiliz orası ayrı büyük resme odaklanmak lazim fda sitesini açın bakin deva harici hiç bir Türk firmasi varmi ruhsati olan ben abdi ibrahim falan yazdim devanin ruhsatlarini aradığımız yere bulamadım sanırım yok. Şöyle abd de 100 ruhsata falan ulaşsa 3 yıl içinde katarlilara kaça satarlar bu şirketi büyük resmi bu bence. Ondan sonra twitterda temettuyu şirket alıyor diye almadik vay anasinj kağıt nerelere gitmiş derler. (Hepimizin başına gelmedimi daha önce benim sayısız bu sefer inat ettim tutacağım her gün bir ruhsat geliyor bir gelisme oluyor tutmaya şevk geliyor insana gelecek adina umut yükleniyor)

Sayfa 395/639 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •