Sayfa 396/892 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Deli Süvari Yazıyı Oku
    İhlas Holding ve Müco hakkında 1 tane olumlu bir şey söyleyebilir misiniz?
    Sadece 1 ( Bir )
    -NE 1’İ EN AZ 10 Tane (mücahİT ADINA)
    1-) kendine güzel garı yapmış
    2-) garısı, abd başganıyla fotoğraf yapıştırmış(obama ile)
    3-) halka açık şirketin, şirketini(ihl. inşaat)
    Halka açık şirketle tahsisli birleştirip, bunun için de bedelli yapıp, bu bedelide halktan toplamış(ihlgm)
    4-) halka 5 şirket açmış, 1 şirketi daha halka açacakmış, yani halka açık şirketin şirketini halka açacakmış(ihyay-iha)
    5-) yeter mi, yetmez, bi tane daha halka şirket açacakmış( adı da girişim ortaklığı olacakmış)
    6-) yeter mi, yetmez, enerji işine girmek için bedelli yapacakmış, bedeli de halka ödetecekmiş
    7-) bütün bu işleri, sadece %10 hisse sahipliği ile başarıyormuş
    8-) ülkede, en başarılı, en faydalı iş insanlarından kabul edilip de ülkenin en üst makamıyla da defalarca görüşebiliyormuş
    9-) eğitimden sağlığa, inşaattan basın-yayına her iş kolunda iş görüyormuş
    10-) bu kadar faaliyet alanına bu kadar şirkete rağmen hala GEÇMİŞ YILLAR KAR/ZARARI hesabında da 400-500.000.000 gibi zarar biriktirmiş

-HELE Bİ SORUN, BU KADAR KARI pardon ZARARI NİYE BİRİKTİRMİŞ, herhalde ….. yerine sokacak hali yoktur

2. Bu ülkede hırsızlık yapana beyfendi, vergisini hakkıyla ödeyene de enayi derler.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. mucait in en buyuk kozu tv ve gazetesi
    bunlara karsi bir kampanya yapmak lazim
    oda zor milliyetci muhafazakar merkezi tutmus gorunuyor
    masak yada spk nin da bunlarla ugrasma ihtimali yok yaptiklari yasal kilifa uygun ve siyasi niteligi izin vermiyor hukumet kendine operasyon yapiyormus
    gibi gorunur
    feto ile baglantisini reddeti daha kotusu hukumet de kabul etti
    yapacak tek sey hisselerini almamak bedellisine katilmamak

4. Sırf dini alet edip milleti dolandırmak için şirketin adını bile ihlas koymuşlar. Allah tan korkmaz kuldan utanmazlar.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Her şey olabilir , herkesi korkuttu mu tamamdır, kaçınılan bir hisseyse tek bir yerde toplanır, oda kendisine fayda sağlar arada bir kaç ufak da nasiplenir.

6. google a mucait oren veya ihlas holding yazip bir arastirmadan hisse almayin
    adamin dolandiriciliktan sabikasi var
    ihlas finansi anlatmaya gerek yok

7. Ben haftaya hareket olur düşüncesindeyim,baskılamasının sebebi bedelli onayı.Onayın gelmesine yakın 1-2 tvan yaparak söğüşlenecek ky hisseye çekecek,daha sonra baskılamaya devam..ytd

8. Bakıyorum sadece bakıyorum yazacak bir şey bulamıyorum. Küfretsem hakaret beddua etsem günah.
    o yüzden susuyorum.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 396/892 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •