Sayfa 396/903 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Mecliste hapishanelerdeki mahkumların belli bir kısmı için cezai af indirimi kanunu geçti yakın zamanda Cumhurbaşkanı tarafından onaylanıp resmi gazetede yayınlanacak. Sizce sırada hangi madde var mecliste görüşülecek. Kabine IMF'den borç almak istemiyor FED'den istedi şimdilik olumlu cevap yok geriye en kolay ve hakkı olup alabileceği İşbankasındaki hakları kalıyor bence çok beklemeyecek ve kısa sürede meclis komisyonu ve gündemine gelecektir. Bekleyebilenlere şimdiden hayırlı olsun.

Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

2. Yaşamayı bedeva mı sandınız! Yanıldınız malesef 😊

3. Tahtacı kardeş sür tahtayı yukarı buralardan sana ekmek çıkmaz artık cart curt.Millet ne uyanık olmuş ya biz mi saf kalmışız anlamadım gitti.seviyorum isbtr cileri amca mız 30 dan alacak 80 den satacak oh ne güzel ekmek ballı kaymak.Ne olur sat ya rica ediyorum hadi 50 de anlaşalım bak yalvarıyorum.Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz btr ciler.Bu Hisseler al sat indir cebe hissesi değil hala anlamadınız mi?Adama çim yoldururlar çim, yetmedi arakop toplattırırlar.

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Tahtacı kardeş sür tahtayı yukarı buralardan sana ekmek çıkmaz artık cart curt.Millet ne uyanık olmuş ya biz mi saf kalmışız anlamadım gitti.seviyorum isbtr cileri amca mız 30 dan alacak 80 den satacak oh ne güzel ekmek ballı kaymak.Ne olur sat ya rica ediyorum hadi 50 de anlaşalım bak yalvarıyorum.Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz btr ciler.Bu Hisseler al sat indir cebe hissesi değil hala anlamadınız mi?Adama çim yoldururlar çim, yetmedi arakop toplattırırlar.
    Siz ne yiyip içiyorsunuz çok merak ediyorum gerçekten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Siz ne yiyip içiyorsunuz çok merak ediyorum gerçekten

Aynen bende merak ettim
    Burda kimse burdan aldım şurdan satıcam demedi
    İnvestingdeki yazıları kastediyorsa orasıda bizi ilgilendirmez

Kesinlikle al sat tut tavsiyesi değildir kendi görüşüm beni bağlar.

6. Arkadaşlar bakın ortalık toz tuman korana illeti ortalıkta önceden hedefe ulaşmak için sabır gerekiyordu şimdi o da yeterli değil sağ kalabilmekte önemli.. sağlığınız için moral seviyenizi yüksek tutmak için investe isbtr sayfasını her gün düzenli okuyun.😀😀😀😀😀

7. İyide bunu neden burada yazıyorsunuz ?
    Burası Kurucu sayfası
    Burada kurucu babalar var

8. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Alıntı Originally Posted by arda602 Yazıyı Oku
    İyide bunu neden burada yazıyorsunuz ?
    Burası Kurucu sayfası
    Burada kurucu babalar var
    B ciler yemez kurucuları merak etmeyin Hor görme garibi, sende bir gün o duruma düşebilirsin

Sayfa 396/903 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •