Sayfa 396/459 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446 ... SonSon
Arama sonucu : 3672 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Tahmin ettiğimiz gibi açılışda tabanı gösterdiler.Yeşili bekliyoruz.

2. 1 ocak günü kot dışı kalmamak için halka açık kısmın 750 milyon olması gerekiyormuş. Koskoca devlet bankası herhalde kot dışı kalmamak için. Zaten az olan kagittan biraz alim yapsa 100 yapar . Yani 2 ayda yuzde 50 getiri beklentisi. Çok iyi görünüyor valla

3. daha "pazar"degisikligi ile "kottan cikmanin" farkini bilmiyorsan , burada yorum yapma..

4. Ya tmm haklisin da. Böyle büyük bi kurum hemde devlet bankasi gözaltı pazarina düşmektense kottan ciksin daha iyi benim gözümde. Yoksa bilmedigimden değil. Ki yazarken bile o gözle baktığım için o sekil hatali yazmışım. Ama kimse karışamaz nerde ne yazacagima.Zaten benim cahilce yazılarıma bakıp hisse alanın da aklindan şüphe ederim.

5. "Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayanlar iki yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar"
    Hala diyorsan ki benim yazdiklarima kimse karisamaz, sen bilirsin

6. Allah razı olsun. Hayatimi kurtardin. Ben yanlış yazdım. Sen dogrusunu söyledin. E herhalde artik

7. Gelip senin yüzünden zarar ettim diye yakama yapışan olmaz.

Günaydın.İyi bir hafta olur inşallah.İzmir depreminde ve pandemi dolayısıyla yitirdiğimiz vatandaşlarımıza allahdan rahmet diliyorum öncelikle.
    Mal canın yongasıdır hesabı kağıdıda takip ediyoruz ama bu tek fiat uygulaması işin tadını kaçırdı .13'üne kadar pek keyif vermeyecek kağıt herhalde.İzlemeye devam.

Sayfa 396/459 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •