Sayfa 396/509 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 4066 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Reis dün kabine toplantısı sonrası açıklamasında Gazze ye yardım edeceğiz milletimizle dedi..bunun anlamı kampanyalar vs başlayacak demek malum. Ehh ttkom ve tcell de artık bir kamu sosyal şirketleri olduğuna göre ne olacağı malum. Ha birde 10 ar gb beleş internet vermeye devam edeceğiz de dedi..Bundan sonra bunlara alışın. Her sene yardım kampanyaları gerçekleştirmek zorunda olduğumuz bir coğrafyada yaşıyoruz. Bundan sonra bu şirketler ne kar açıklarsa kafadan 2-3 milyar eksik düşünmek lazım. Bağış ve yardımlar sütunu hep kalabalık olacak bilançolarda.

İyi tarafından düşünün çok dua alacaksınız.
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Reis dün kabine toplantısı sonrası açıklamasında Gazze ye yardım edeceğiz milletimizle dedi..bunun anlamı kampanyalar vs başlayacak demek malum. Ehh ttkom ve tcell de artık bir kamu sosyal şirketleri olduğuna göre ne olacağı malum. Ha birde 10 ar gb beleş internet vermeye devam edeceğiz de dedi..Bundan sonra bunlara alışın. Her sene yardım kampanyaları gerçekleştirmek zorunda olduğumuz bir coğrafyada yaşıyoruz. Bundan sonra bu şirketler ne kar açıklarsa kafadan 2-3 milyar eksik düşünmek lazım. Bağış ve yardımlar sütunu hep kalabalık olacak bilançolarda.

İyi tarafından düşünün çok dua alacaksınız.
    Bak yine yakalandın.
    Internet icin 3 şirketin ortak belirlediği fiyat uzerinden ödeme yapiyor devlet.
    Senin dediğin aksine, internet kampanyasi ile halktan toplanan vergiler %80 paya sahip ttkom ve tcell e aktarılıyor.

Hadi spekülatif bir seyler uydurdun da bari yalan bilgi paylaşma.

3. Maya mili sanıyorum kredili de almış olmalısın. Allah yardımcın olsun, insanın kendisinin dahi inanmadığı şeyleri savunmak zorunda kalması çok kötü olsa gerek. sene de 2-3 milyar sosyal sorumluluk bağışı yapmak zorunda kalmak, siyaseti fonlamak, yandaş kanallara reklamlar vererek fonlamak, vakıflara bağışlar yapmak vs vs bunlar cidden borsada bir yatırımcının kabusu olan konular ve çok kötü olanı bu kalıcı bir durum. Yabancılar kalan mallarını satmak için fırsat kolluyor, son borsa yükselişi kaçmak için çok ciddi kapı açtı adamlara.

Seni anlayabiliyorum kısadan vole için geldiğin senette hiç alışık olmadığın uzun vade tarzına zora ki geçiyor durumda kalmak şöyle zor bir iklimde siz kısacılar için kabus senaryosu.

Bu işler böyledir ama; Ne demişler ''Yaprağına gelince kıtır kıtır, sapına gelince meeeee'' sizin gibilerin klasik reaksiyonları bunlar.
    Az insan çok huzur

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Maya mili sanıyorum kredili de almış olmalısın. Allah yardımcın olsun, insanın kendisinin dahi inanmadığı şeyleri savunmak zorunda kalması çok kötü olsa gerek. sene de 2-3 milyar sosyal sorumluluk bağışı yapmak zorunda kalmak, siyaseti fonlamak, yandaş kanallara reklamlar vererek fonlamak, vakıflara bağışlar yapmak vs vs bunlar cidden borsada bir yatırımcının kabusu olan konular ve çok kötü olanı bu kalıcı bir durum. Yabancılar kalan mallarını satmak için fırsat kolluyor, son borsa yükselişi kaçmak için çok ciddi kapı açtı adamlara.

Seni anlayabiliyorum kısadan vole için geldiğin senette hiç alışık olmadığın uzun vade tarzına zora ki geçiyor durumda kalmak şöyle zor bir iklimde siz kısacılar için kabus senaryosu.

Bu işler böyledir ama; Ne demişler ''Yaprağına gelince kıtır kıtır, sapına gelince meeeee'' sizin gibilerin klasik reaksiyonları bunlar.
    Söylediğin yalanı ifşa ediyorum. Hala utanmadan yazmaya devam ediyorsun

Bir insanın tüm tahminleri mi yanlış olur. Pes ettim.

5. https://x.com/arifcoskun05/status/17...275639987?s=20

Enflasyon muhasebesine göre 2 parametre ile pozitif etkilenecek 20 hisse içerinde telekom var..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bofa defolup gitmedi mi daha, bir rahat bıraksa gidecek hisse, bilançoya kaldı iş.
    halen bundamisin
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Biraz teknik analizcilik yapalım.
    19,30 altı haftalık kapanışlar olmadığı sürece sıkıntı yok. Olursa biraz daha zamsn kaybederiz..Ben Spot fiyasada stop olmayı tercih etmiyorum. 13 e düşünce de olmadım.
    Malesef kafasina gore takiliyor bir tabanda 16.50 gorecek gibi . Biz nekdr anlamsz desekde borsada mantık yok algoritma var . Bilanco az iyi gelir denirken boyle ise kotu gelse heralde 9 liraya giderdik .

Mechul bir yol . Yillar heba olmus neye yarar . Hissenin kendi gundemi yok . Onemli olanda bu

Sayfa 396/509 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •