Sayfa 396/912 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon
Arama sonucu : 7292 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. kap haberi var şeker fab.ihalesine cemaş katılmayacak mış sahtekarlar...iyice bozacaklar senetleri...rızaya güvenilmeyeceği belli oldu..
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/670093
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

2. hacim 502.296 TL
    adet 142.698

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    kap haberi var şeker fab.ihalesine cemaş katılmayacak mış sahtekarlar...iyice bozacaklar senetleri...rızaya güvenilmeyeceği belli oldu..
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/670093
    inshallah yerli otomobil hikayesinden de cekilmezler

4. arkadaşlar bu sentlere nereden gireceğinizi iyi düşünün yada hiç girmeeyin teknik falan kalmadı 500.000 lot dahiişlem hacmi yok...buralar ağlama duvarına döner aman dikkat.. daha önce 5 tl den de 6 dan da aldım ama şu an farklı..hele rızanın ve mecnurun senetlerine girerken 10 kez düşünün
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

5. iyi haberleri pompala yok yerli otomobile parça üreteceğim yok kırşehir şeker fabrikasını alacağım sonra brüt takasa girince biz ihaleye girmektende vazgeçtik herhalde malı yeterince pazarladınız ki artık ümitte vermiyorsunuz yatırımcıya, ky'yi koruyan bir kurum olması ne güzel brüt takasa al zaten alıcı yok kendi malından disket emirleri ile tabana ver hisseyi oh ne ala sonra yatırımcı neden yastık altında altın saklıyor neden dövizi var işte bunun gibi dolandırıcılar yüzünden borsanında adı lekeleniyor. SPK sıkı takipte olmalı bu işlere bir dur demeli asılsız haberleri piyasaya süren şirketten hesap sormalı müeyyidesi olmalı.

142698 lot hacim 1,45 milyon bekleyen var arkadaşlar. İnşallah tez zamanda zararları çıkartırsınız bende benzeri bir hissede takıldım kaldım. Hep kasa kazanıyor. Arada inebilirsek ne ala iş.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    iyi haberleri pompala yok yerli otomobile parça üreteceğim yok kırşehir şeker fabrikasını alacağım sonra brüt takasa girince biz ihaleye girmektende vazgeçtik herhalde malı yeterince pazarladınız ki artık ümitte vermiyorsunuz yatırımcıya, ky'yi koruyan bir kurum olması ne güzel brüt takasa al zaten alıcı yok kendi malından disket emirleri ile tabana ver hisseyi oh ne ala sonra yatırımcı neden yastık altında altın saklıyor neden dövizi var işte bunun gibi dolandırıcılar yüzünden borsanında adı lekeleniyor. SPK sıkı takipte olmalı bu işlere bir dur demeli asılsız haberleri piyasaya süren şirketten hesap sormalı müeyyidesi olmalı.

142698 lot hacim 1,45 milyon bekleyen var arkadaşlar. İnşallah tez zamanda zararları çıkartırsınız bende benzeri bir hissede takıldım kaldım. Hep kasa kazanıyor. Arada inebilirsek ne ala iş.
    güzel yorum katılıyorum kesinlikle

7. Şeker fabrikası hikayeside kos koca bir oyunun parcasiymis demekki. Önce yerli otomobile katkıya hazırız diye uyduruktan bir haber yap sonra şeker fabrikası ihalesi için bir şirketle anlaşma yap krediye başvur nasılsa girmeyeceksin ne kadar maliyet yazar ki. Sonra benim gibi bir sürü klasik acemi ky yi çek hisseye. 3 adamınınla kağıtla spk nin gözüne soka soka oyna kagidi burute sok ,Borsagundeme batiriyoruz haberi yaptır ky korku sal kacsinlar .Sonra yalandan yalan haber yaptılar diye mahkemeye vercem de. Neler neler ne büyük bir kumpasa düşmüşsüz. Zararım cok buyuk satsan satamiyorsun, düşsün toparlansin alttan ortalama yaparim diyorsun o da zor gibi. Ne yapacağımı şaşırdım. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

8. Ben tekrar yazıyorum.lütfen SPK yi arayin sikayet edin bunlar oturduklari koltukta yatrmcyi dusunmeden kararlar veryolar 6 aylik brüt takas kalksn baski yapin bakin bugun cuma tel yagmuruna tutun gerekrse oraya gidip spk ve yardmclarni protesto edelim devletn ilgili birimlerni arayalm

Sayfa 396/912 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •