Onemli Gunler Banner
Sayfa 398/1011 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: Viop XLVI

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,337
     Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Amin hepimizin Hocam..

Cidden akıl oyunları.. Ama seçime kadar olan dönemde en zoru malsız kalmak sanırım.. O tüketiyor insanı..
    dün gece herkes sakin düşündü eminim ama bugün birçok kişide düşündüğünün tersini yapmadıysa bende bu piyasada hiçbirşey öğrenememişim demekdir onca yıldır.
    bilmek herkesin işi ama bilgimizle amel öyle değil.
    Rabbim cemi cümlemizi bildiğimizle ve hak olanla amel etmeyi nasip eylesin hem borsada hem de hayatda.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by yoktur Yazıyı Oku
    yabancılar satıyor olmalı , pala tüm parayı buraya aktarıyor, aynı kkm lerde verdikleri faizleri borsacılara yediriyorlar.
    Yabancının satabileceği 3-4 tane tahta kaldı. Onlar da endeksi etkilemez bence. Yani etkiler de, başka hisselerle fazlasıyla dengelerler istedikleri anda.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. pıst 100 saatlik o gap dolduruyor bankalar yavaş hareket ediyor pıst 100 gap dolumu ile yeniden yukarı alabilirler .
    sarı çizgi altı saatlik barlarda 5000 hedef şimilik top ortada
    FORMASYON AVCISI -53

Hala gitmeyen potansiyeli olan senetler var..Saçma değerlere ulaşanları bile doğru dürüst satmadılar..Büyük düşüşler beklemek bence mantıksız çünkü doları tutup faizi düşürünce millet mecburen borsaya geldi ve geliyor..dolar faiz dengesi bozulmadan bu hareketler devam eder..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

5.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    GECEN DE GAP DEDİM dalga gecildi bu sefer de gap dedim yine olmaz dendi ınsallah gap ile yetiniriz yetinmeyi bilirzzzzzzzzzzz
    ben 13.00 dan beri yazdıklarım orada düşecek diyorum ona göre pozisyon aldım .
    sizin yazdığınızla ilgili birşey yazmadım.
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Hala gitmeyen potansiyeli olan senetler var..Saçma değerlere ulaşanları bile doğru dürüst satmadılar..Büyük düşüşler beklemek bence mantıksız çünkü doları tutup faizi düşürünce millet mecburen borsaya geldi ve geliyor..dolar faiz dengesi bozulmadan bu hareketler devam eder..
    valla ben forum ahalisine sunu soylerim gözünüzü kestirdiginiz zamanında ya suraya dusmustu ya da su kdr ucuz kalmıstı dediginiz n kdr senet varsa alın nakit varsa ) çünkü cok ucuz kagıtlar var banka,holdng, sanayi vs vs vs

7. ah mardinli yaktın milleti hani endeks 3000 e gelecekti ya taner gedek reis o da

8. Seçime kadar en mantıklısı kontrollü hisseler paketi + 2 holding + 1 kamu-1 özel banka sepeti.

Mis gibi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 398/1011 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •