Sayfa 399/1030 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    dostum sen hangi bankadasın şuan banada aynı kazıgı attılar bugun özel banka ve şubeler abartmıyorum 81 il in yarısını aradım vakıf ve halk hepsi kordine 25 25.50 26 bu ay dursun bidahaki vadeye pek güvenemesemde burganda maceraya başlıcam sanırım bugün burganda %27 dedi ama gene bunlara bakarak iyi duruyo
    Benim para şu an alternatifte, oranı aldığım vakıf yeşilköy öb. anadolu ve halkbanktan da cevap bekliyorum
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Pardonda dolarin dusmesiyle faizin dusmesi arasindaki baglatinizi anlayamadim???

Bugun 30 aldik. Siz beceremeyip dusuk oran aldiysaniz bu faizlerin dustugu anlamina gelmez. Amaciniz ne anlamadim. Burda dustu deyince faiz dusmuyor malesef
    Dolar yüksek seyretmesi faiz konusunda MB üzerinde baskı yaratır faiz için diye düşünüyorum. Okuduklarım da halkb Ve vakifta geçen haftaya göre daha düşük teklifler görünce bunları yazdım. Yoksa benim vade henüz dolmadı yeni oran için

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ya bende bunu anlamiyorum. Benimde maas bankam aradi mevduati bize getir diyor. Dedim burgana geciyorum 30 veriyor siz ne vereceksiniz. Biz sizi arayalim dedi. Sasirsim. Dedim herhalde sakkadanak 31 cikaracaklar. Aramis diyor 26 verelim gelin. Ya arkadas 4 puan asagi veriyorsun niye geleyim diyorum verdigi cevap delirtir cinsten.

"Maas musterimizsiniz o yuzden gelin"

Dalgami geciyorlar anlamadim ki...
    Maaşı bölüşelim demiş

4.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    oranlardaki düşüşlerle ilgili arkadaşların verdiği bilgiler doğru. Bugün enteresan düşüşler var.29-30 oranlar 4-5 puan civarında düşmüş neredeyse..Teb'le görüştüm marifetliden normal vadeli için günlük ve aylık ta verdiği oran 24..Müdürlüğe yazmışlar farklı bir oran için istediğim oranı vermezlerse bakıyorum diğer bankalara 29 bulursam aralık son hafta bağlıycam.
    boyle dususler varsa sozcu gazetesi ve fox tv sagolsun ! mevduat faizlerini gundem yapan onlar ! ..cumartesi bunları syn bahri ile burada konusmustuk ..sozcuye ve fox tv ye battı tl mevvuatcının kazanması

Arkadaşlar,
    +500K
    Halk 26
    Anadolu 29,5 veriyor.
    Anadolu'dan eft masrafsızlığı alan var mı? EFT üst limiti internetten ne kadara yükseltilebiliyor?

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    boyle dususler varsa sozcu gazetesi ve fox tv sagolsun ! mevduat faizlerini gundem yapan onlar ! ..cumartesi bunları syn bahri ile burada konusmustuk ..sozcuye ve fox tv ye battı tl mevvuatcının kazanması
    Ya dusen birsey yok. Adam 800 k param var 25 oran aldim diye buralara yaziyor. O senin beceriksizligin kardesim diyeceksin boylelerine. Bunlarin hepsi algi. Milleti dolara cekmeye calisiyorlar...dolarlar bankalarin elinde patladi. Suan tum bankalar dolara yatirim yapti 7-8 tl leri bekliyordu hevesleri kursaginda kaldi.

7. Bu düşüşlerin sebebi zorunlu karşılıklara 21 Eylül'den itibaren %13 faiz ödenmesi olabilir mi?
    Bu sayede daha fazla likidite sağlayan bankalar faizi azaltabilir konuşmuştuk...

8. [QUOTE=Webster;2663842]Ya dusen birsey yok. Adam 800 k param var 25 oran aldim diye buralara yaziyor. O senin beceriksizligin kardesim diyeceksin boylelerine. Bunlarin hepsi algi. Milleti dolara cekmeye calisiyorlar...dolarlar bankalarin elinde patladi. Suan tum bankalar dolara yatirim yapti 7-8 tl leri bekliyordu hevesleri kursaginda kaldi.[/QUOTE

Hocam bence beceriksizlik değil tamam pazarlık gücü önemli ama eylülün son haftası oranlarda artış beklerken bariz bir düşüş var bütün bankalarda..tesadüf olamaz sözbirliği yapılmışçasına hepsi düşük oran veriyor..

Sayfa 399/1030 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •