Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Dolara ne oldu böyle?
    borsadan vole +
    Altından vole +
    Dolardan vole Pending..

2. Ok deniyim
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Full site moduna gec gorursun
    Yani forum moduna
    Muhtemelen mobil modundasin
    ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by buskas Yazıyı Oku
    248k civarı bir para ile girdim , ilk başta TPF ile girdim sonrasında bozup TCD'ye yatırdım hepsini.
    264,8K gibi bir para gelicek.

aslında biraz daha durabilirdim ama neyse insan borsada her türlü pişman oluyor onu anladım ya zarara üzülüyorsun yada daha çok getirebilirdi neden durmadım diye

full riski seven bir insanım, Tacirler'in daha yüksek riskli fon'u olsa ona giricem, %20 viop kullandıkları bir değişken fon daha çıkarsalar daha iyi olur aslında.
    arada bir bize de yön verin Üstad bizde faydalanalımı hep eksi hep eksi bizim kaybettiklerimizin kime gittiği belli oldu

4. Merhabalar ...affınıza sıgınarak birşey sormak istiyorum...mkk ya üyeyim ama fonu eşimin hesabindan aldim..mkk günlük getirileri kendi hesabimda fon olmadan goremezmiyim ..mkk günlük getirileri cozemedim..bu arada kira sertifikası fonundayim hem aıs hemde yfv cumadan beri eksi getiriyor..yarin inşallah toparlar ..

5.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Merhabalar ...affınıza sıgınarak birşey sormak istiyorum...mkk ya üyeyim ama fonu eşimin hesabindan aldim..mkk günlük getirileri kendi hesabimda fon olmadan goremezmiyim ..mkk günlük getirileri cozemedim..bu arada kira sertifikası fonundayim hem aıs hemde yfv cumadan beri eksi getiriyor..yarin inşallah toparlar ..
    eşinizin mkk'sı üzerinden girmeniz gerekir,o tc numarasına tanımlı fonlar.

mkk da fon kimin hesabina bagli ise oradan gorulur, aile hesabi diye bir durum yok bireysel bakilir
    yukarida portfoy dagilimina tiklayin cebe mesaj gelicek o rakamlari girin excel i indirin
    piyasa degeri ni adet e bolun cikan deger o andaki fiyat olur
    siz bir gun onceki fiyat ile arada olusan farki belirleyin
    MK icin bir formul var onu onceki sayfalarda yazdik
    sizin icin bir defa daha yazalim ama

Faiz Orani=((NetGetiri/0,9)*366)/((AnaPara/100)*GunSayisi)

neden 0.9 orani aldik cunku stopa yuzde 10 fonlarda
    eger hisse senedi iceren fon varsa siz bunu 0.9 yerine 1 almalisiniz
    dikkat lerden kacmayacak bir durum da su bu sene subat ayi 29 gun ve toplam yil gun sayisi 366
    bunu da belirteyim
    neyse cikan sonucu da 366 sayisina bolun ve gunluk artis yada azalis degerini belirlemis olun
    saygilarimla

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Merhabalar ...affınıza sıgınarak birşey sormak istiyorum...mkk ya üyeyim ama fonu eşimin hesabindan aldim..mkk günlük getirileri kendi hesabimda fon olmadan goremezmiyim ..mkk günlük getirileri cozemedim..bu arada kira sertifikası fonundayim hem aıs hemde yfv cumadan beri eksi getiriyor..yarin inşallah toparlar ..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7. Tesekkürler

8. Tamamen kendi düşünceme göre Bence TCD fon yatırımcısının psikolojisini çözmüş. Zararı para pompalayarak azar azar yedirip güven tazeliyor. Yarın herkes +1, +2 yazarken tcd 0,5 gibi azar azar artıp parayı kurtaracak.
    Önümüzdeki artı kapatılan günlerde bu durumu sıkı takip edeceğim.

Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •