Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    hahaha önce çakma dedi şimdi de 10 senelik diyor...yok lan benim değil yan komşudan ödünç aldım puhahahah...
    Yap şu 5 binlik bağışı da tam olsun…çok para değildir senin için…o zaman zaferin perçinlenir… bağışta, hayırda gaza getirmek vardır… o yüzden uğraşıyorum yanlış anlama��
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Kaliteli giyinince neden market fiyatlarından şikayet edilemiyor anlamadım.. yıllarca giyilecek gömlek kazak ayakkabıya (6 bin hayatta vermem o ayrı) biraz para veriyorum diye mutfak masrafından şikayet edemez miyim ??
    Böyle saçma mantık olur mu?!..

3.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar yooook.
    Oğuz vortex in attığı görselde yazılan her şey %100 doğru.
    Eksik olan tek şey yasalaşsa idi emekli doktora 2000-2500 Tl zam gelecekti.
    Sen geriden geliyorsun abi o konu kapandı, löseve kaydı sonra o da kapandı.
    Şuan yengeç yemeye alışık olmayan mide circir yapar mı yapmaz mı
    ordayık

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

4. Bu kadar sayfanın olduğunu görünce bir şey mi kaçırdım dedim ama açıkçası Ayasofya’nın gündüz düşlerini bekliyordum…
    Fakat çok anlamsız çocukça bir tartışma olmuşâ€¦
    Ben açıkçası her iki arkadaşı da daha makul ve yetişkin insanlar diye düşünüyordum geçmiş yazılarından…
    Resmen ergen kavgası olmuşâ€¦

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yol masrafı çıkartma KaraKemal abi,bizim ülkede yok mu iyi bir Yengeç lokantası
    karaköy lokantasında yedik geçen hafta eş dost, 80-85 lira mı neydi, fena da değildi.. adam başı 25 euro para ödedik, aynı menüyü yunanistanda yesek, adam başı 50 euro öderdik, zaten uzo da bi şeye benzemiyor, rakı mukayese kabul etmez, türkiye cennet walla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    o da değil bununkisi adamdaki kibir öyle korkunç seviyeye ulaşmış ki burada sanal ortamda tanımadığı insanları kendince konumlandırıyor o onu alamaz bu bunu giyemez...onu yiyemez niye çiçek yağı alır ki falan...kafaya bak sen...sağlıklı bir insanın yapacağı iş değil...

valla hiç burada kim neyi alabilir alamaz gibi bir düşünceye girmedim hiç...nerden bileyim yahu belki multimilyonerdir belki orta sınıf vatandaş...ve bana ne zaten...

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Kaliteli giyinince neden market fiyatlarından şikayet edilemiyor anlamadım.. yıllarca giyilecek gömlek kazak ayakkabıya (6 bin hayatta vermem o ayrı) biraz para veriyorum diye mutfak masrafından şikayet edemez miyim ??
    Böyle saçma mantık olur mu?!..

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen geriden geliyorsun abi o konu kapandı, löseve kaydı sonra o da kapandı.
    Şuan yengeç yemeye alışık olmayan mide circir yapar mı yapmaz mı
    ordayık
    Yengeç ve türevleri diyanete göre haram sayılanlardan.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/diyan...qEmLPuAceLbWqw

8.  Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku
    Yengeç ve türevleri diyanete göre haram sayılanlardan.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/diyan...qEmLPuAceLbWqw
    Bende KUL hakkı ve Faiz haricinde diğer günah sayılanları maalesef işliyorum.
    Allah günahlarımı affetsin.

Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •