Sayfa 4/1011 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Viop XLVI

çekirdek yerken ağzına 1 tane de acı bozulmuş denk gelir ya. heh öyle işte.

arada olur öyle. çok şaapmamak lazım.

pala biraz da yatayda dinlene dinlene zopalar. sonrasına bakarız.

cümleten iyi akşamlar, iyi haftasonları.
    audentes Fortuna iuvat

2. Yeni Forum hayırlı olsun herkese bereketli olsun inşallah.

3. Benim bir teklifim var. Arkadaşlar dostlar bu sene hava şartları bana uymaz ama seneye Ankara'ya bozkurtun mekânda çay içmeye gidelim dedim. Hep beraber bir yerde muhabbet şamata olsun.

4. Bozkurt u forumdan kovaladiginiza dair ithamlar oldu. Açıklık getirildi mi? Bozkurt la helallestiniz mi?
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim bir teklifim var. Arkadaşlar dostlar bu sene hava şartları bana uymaz ama seneye Ankara'ya bozkurtun mekânda çay içmeye gidelim dedim. Hep beraber bir yerde muhabbet şamata olsun.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bozkurt u forumdan kovaladiginiza dair ithamlar oldu. Açıklık getirildi mi? Bozkurt la helallestiniz mi?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi yemin ederim şikayet etmedim. Medvig var sorun kim şikayet etmiş. Eğer benim için derseki Ayasofya şikayet etti. Tüm foruma Ankara'da ki yemekler çaylar benden olsun. Bak iddia ediyorum böyle bir iddia Pisyedili gibi bir iki demlik çay içen biri varken diyorum.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,326
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim bir teklifim var. Arkadaşlar dostlar bu sene hava şartları bana uymaz ama seneye Ankara'ya bozkurtun mekânda çay içmeye gidelim dedim. Hep beraber bir yerde muhabbet şamata olsun.
    Tren şart mı peki ?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7. Farkettiniz mi bilmem 200 puan üstünde olan makas 50 puan

8. Ben bozkurtun picama dondan bahsettim. Oda bir şeyler yazdı ama ben zerre alınmadim. Çünkü stres olur yazar çünkü bozkır öyle biri değil dünya yetkisi bir adam. Sonra demekki medvig de stresle ceza verdi yoksa kovalama şikayet yok bende hatta alınganlık da yok.

Sayfa 4/1011 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •