Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 120 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SUWEN - Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama A.Ş.

1. bu sıralar yapılan arzlardan diğerlerine göre daha kolay hareket ettirilebilecek bir tahta bakalım

SUWEN genel takas, Emeklilik Yatırım Fonları ve Yatırım Fonlarının alması orta ve uzun vade için olumlu!

3. 19.40 civarında stoplar patlatıldı. Satışa geçen halka arz eden gedik. Millet tavan gelecek diye emirleri oraya yığdı ama göstermeden verdiler milletin eline. 19.30 okuttum. Kar cebe yakışır. Bu zamanlarda halka arzlar ky yerine şirkete kazandırma dümenine geçti.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,290
    icimizde don yok
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. bu son iki halka arzdan sonra bireysel yatırımcıyı zor bulurlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,290
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Umarım ilk günkü tavana yakın yükselişinde herkes güzel karla çıkmıştır. O kadar karın gitmesi bir yana anapara dan da eksiye geçen ky nin psikolojisi fena bozulur. Artık bir tavan bile göstermeden geçmeye başladı halka arzlar. Bilinçli bir şekilde sürdürüldüğünü düşünmeye başladım aracı kurumlar tarafından. Korkutulan ky arzlara katılmayınca kime satacaklarını patronlar düşünsün artık.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8. bugün yeni yapılacak halka arzlara katılacaktım. daha birinci, ikinci gün sert haraketler, arz fiyatının altında fiyatlar görünce, ne gerek var dedim...

Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •