Sayfa 40/279 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 313 - 320 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by feiren66 Yazıyı Oku
    İndes ve dagate hakkında bilgisi olan varmi

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şaka biyana ne yapmaya çalışıyorsunuz.hisseyi devamlı aşağı çekme gayreti içinde olduğunuzu görüyorum.ytd.

2. Yat fin. Bu gün tahtaya girmiş moralim bozuldu. Yarın dikkatli izlemek lazım. Kurumu bilenler ne demek istediğimi anlar

3. Pasta paylasabilecek kimse var mi acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Scarface Yazıyı Oku
    Yat fin. Bu gün tahtaya girmiş moralim bozuldu. Yarın dikkatli izlemek lazım. Kurumu bilenler ne demek istediğimi anlar
    Onlarda doğru yolu bulmuş demekki.ytd.
    Son düzenleme : seenturk; 14-03-2017 saat: 21:48.

5. arkadaşlar kimsenin yorumuyla hareket etmeyin. siz kendi düşüncelerinizle ve bilginizle hareket edin. ben can sıkıntısından yazıyorum sadece. ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by seenturk Yazıyı Oku
    Şaka biyana ne yapmaya çalışıyorsunuz.hisseyi devamlı aşağı çekme gayreti içinde olduğunuzu görüyorum.ytd.
    Hisseyi aşağı çekme değil amacım.dgate ve indes kardeş ler.acaba despec ten sonra hareket onlarada gelirmi.bilnedigim hisseler olduğu için soruyorum.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben takasta gördüğümü yatırımcı dostları bilgilendirme amaçlı yazdım. Al tut sat demedim. Şimdi neden dikkat edilmesi gerektiğini yazardım ama ortamı manüple etmek istemiyorum. Ciddi okuyan zaten anladı beni
    Seenturk e cavabım, cepten yazıyorum alıntı yapamadım. Saygılar

Her hisseyi bir at olarak düşünürsek. Her at kendi yarışını koşar. Kardeş olmaları hepsinin yarışta eşit olacağı anlamına gelmez.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 40/279 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •