Sayfa 400/691 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. KLGYO 7 milyarlık sermaye tavanını rutin işleri için değil de büyük uluslararası projeleri finanse etmek için artırdıysa artık her 6 ayda bir yüzde 100 sermaye artırımı bekleyebiliriz demektir, vay KLGYO yatırımcısının haline. Neticede karını KY ile paylaşmayan ve bedellilerle devamlı KY den para isteyen bir şirketten bahsediyoruz. Allah KLGYO yatırımcısını korusun, neyse en azından 1 TL ye kadar korku yok. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. 7 milyar Tl'nin yarısından fazlasını kendi ceplerinden koymak zorunda kalacakları için bedelli zor ihtimal. Grubun o kadar sermaye yaratması mümkün değil. O boyutta değiller henüz. Bence kamu bankalarında olduğu gibi birilerinden tahsisli yoluyla girecek bu para şirkete. Fiyatı da o nedenle nominal civarına getirdiler. En kuvvetli ihtimal Londra'da tutulan Arap sermayesi. Rus oligarklarının paralarına çöküldüğünü görünce an itibariyle hepsinde bir korku oluştu ve güvenli bir yer arayışındalar. Ve sayın Erdoğan bunu görüyor. Mesela dün ilk defa Yemen'den Suud'a atılan füzeler için Dışişlerimiz kınama mesajı yayımladı. Gelsin paracıklar...

Sıfır borca rağmen yapılan bedelliler, yok satan projelerden gelen ve ertelenmiş gelir hesabında duran milyarlar, KOÇ Holding'ten bile yüksek sermaye tavanı. Bütün bunların devasa bir hazırlığın emareleri olduğunu değerlendirmekteyim. İlk çeyrek bilançosundan sonra bunu daha net anlayacağız.

Maliyetimi 1.04'lere kadar çektim şükürler olsun. Muhtemelen 1-2 haftaya kalmaz kâra geçmeye başlarım. Buradaki ters indikatörlerden Allah razı olsun.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

3. Ters indikatör hissede yüzde 13 karda bilgin olsun da.. en son 0.97 SAT 0.92 AL yapmıştım takip ettiysen.. ucuz patron hissesinde bize NATO projeksiyonu çizmeye de kalkma!.. komik oluyor gerçekten.. patron ister 2 olur patron ister 0.80 olur.. böyle de canımı ye.. YTD

Mayınlar döşendi ama dedektör kullanıyorlar)
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Ters indikatör hissede yüzde 13 karda bilgin olsun da.. en son 0.97 SAT 0.92 AL yapmıştım takip ettiysen.. ucuz patron hissesinde bize NATO projeksiyonu çizmeye de kalkma!.. komik oluyor gerçekten.. patron ister 2 olur patron ister 0.80 olur.. böyle de canımı ye.. YTD
    4 olmazmı)

6. Yeter ki patron istesin 4 de olur.. why not!
    Yalnız ellerini çabuk tutsalar iyi olur..
    Önce yükseltip sonra oradan pazarlayıp bedelli açıklamak için çok zaman yok.
    Ben zirveye kadar burdayım.. bedelli açıkladığında çoktan kaçmış olurum..
    Artık ağanın eli tutulmaz 2 olur 4 olur ya da kuruş olur.. biz çözdük hep kazanırız..
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    4 olmazmı)

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Yeter ki patron istesin 4 de olur.. why not!
    Yalnız ellerini çabuk tutsalar iyi olur..
    Önce yükseltip sonra oradan pazarlayıp bedelli açıklamak için çok zaman yok.
    Ben zirveye kadar burdayım.. bedelli açıkladığında çoktan kaçmış olurum..
    Artık ağanın eli tutulmaz 2 olur 4 olur ya da kuruş olur.. biz çözdük hep kazanırız..
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Seçime en uzak bir sene var.ellerini çabuk tutsunlar bence)

8. Aracı kurum işlemleri hoşuma gitti. 0.93 pasifte alıcıyım acelem yok. YTD

Sayfa 400/691 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •