Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Erdoğan devamının da geleceğini söylediği keşiflerle Türkiye'nin doğal gazda dışa bağımlılığını azaltacağını belirtirken, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan yeni keşifle ilgili ilk yorum geldi.

Nasiptir, nasip... Rabbim bulduracak olmasaydı aratmazdı. Milli enerji hamlesi adım adım meyvelerini verdikçe ülkemize vurulmaya çalışılan prangalardan nasıl birer birer kurtulduğumuzu tüm dünya hayranlıkla izleyecek."

Sn Başkan 7,40’ ikna oldum.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Erdoğan devamının da geleceğini söylediği keşiflerle Türkiye'nin doğal gazda dışa bağımlılığını azaltacağını belirtirken, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan yeni keşifle ilgili ilk yorum geldi.

Nasiptir, nasip... Rabbim bulduracak olmasaydı aratmazdı. Milli enerji hamlesi adım adım meyvelerini verdikçe ülkemize vurulmaya çalışılan prangalardan nasıl birer birer kurtulduğumuzu tüm dünya hayranlıkla izleyecek."

Sn Başkan 7,40’ ikna oldum.
    Ben de 22 Ekim'e kadar 8 üzerinde kalacağımız bir şeye ikna oldum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ??? dünyayı yöneten aileler içinde bizden de bir aile var Tortumlu Family ... Ailenin uzmanlık alanı değerli metaller altın gümüş falan... Dğerli metallerde piyasaya yön veren en büyük aile Tortumlu Ailesi....bunu nasıl bilmezsiniz ? zaten aile üyelerinden birisi de forumu aktif olarak kullanıyor bizim için büyük şans ...
    Aileden birini yasak aşkının meyvesidir o )

4. Karadeniz'de keşfedilen doğal gaz rezerv miktarının 320 milyar metreküpten 405 milyar metreküpe çıktığını müjdeleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Osmanlı'da zafer kazanan donanma gemilerine asılan sancak hediye edildi.

7,20 derim artık.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ülkemize vurulmaya çalışılan prangalardan nasıl birer birer kurtulduğumuzu tüm dünya hayranlıkla izleyecek."
    prangayı marslılar mı vuruyormuş da diğer insanlar hayranlıkla izlyecekmiş ?
    şereffsiz marslılar...
    ibret alacak 5 büyükler... independence day anadolu...
    işler harbiden kötü demek...

Karadeniz'de keşfedilen doğal gaz rezerv miktarının 320 milyar metreküpten 405 milyar metreküpe çıktığını müjdeleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Osmanlı'da zafer kazanan donanma gemilerine asılan sancak hediye edildi.

7,20 derim artık.
    Deniz maraşali unvanı, nerede?

Sancak bir alayın şerefidir, neyse.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Damat tekrar enerji bakanı mı oldu? neden her gaz veriliş..pardon buluşundan sonra o da konuşuyor?

7,20 derim artık.
    Sende mi göstergelere baktın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 400/1002 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •