Sayfa 401/1008 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Yargıtay yeni açıklama yapmis mevcut anayasayı yetersiz bulmuşlar. Açıkça anayasaya yazın Tayyip Erdoğan ölene kadar cumhur baskani olacak diye olsun bitsin. Her şey tiyatro.
    Ölümü ertesinde kimin geleceği de yazılmalı ki anayasa uzun soluklu olsun..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bura vegas, roller değişir şahsiyet asla !
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ne desem bilemedim. bu acele niye?

gezi davasında tutuklu birisi mv seçilmiş. çıksa ne çıkmasa ne?

demek ki epey zor günler geliyor. onun yolu yapılıyor.
    memlekette okuduğunu anlayamama sadece orta derece eğitimliler için değil hukuk fakülteleri için de geçerliymiş meğerse

anayasanın 153. maddesini okuyup hala anlamayan varsa zeka özürlü bile değildir ama emir demiri keser diyorlarsa başka..

4. Anayasada başlangıç kısmı var, anayasa oradaki ifadelere dayalı olmak zorunda.

Benim anladığım vatandaşın huzurunu kaçırmak anayasal suç, diğer maddeler teferruat.

https://www.mevzuat.gov.tr/mevzuat?M...evzuatTertip=5
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    memlekette okuduğunu anlayamama sadece orta derece eğitimliler için değil hukuk fakülteleri için de geçerliymiş meğerse

anayasanın 153. maddesini okuyup hala anlamayan varsa zeka özürlü bile değildir ama emir demiri keser diyorlarsa başka..
    çok üzücü bir cevap olmuş. anayasa değişikliği olamayacağı için aym'yi kontrol ediyorlar demiştim.

6.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    çok üzücü bir cevap olmuş. anayasa değişikliği olamayacağı için aym'yi kontrol ediyorlar demiştim.
    meral akşener bugün anıtkabirde dakikalarca devlet bahçeliyle baş başa ne konuştu dersiniz
    bana iyi küfürler ediyorsunuz, evime saldırılar düzenletiyorsunuz müteşekkirim mi dedi sizce..?

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    meral akşener bugün anıtkabirde dakikalarca devlet bahçeliyle baş başa ne konuştu dersiniz
    bana iyi küfürler ediyorsunuz, evime saldırılar düzenletiyorsunuz müteşekkirim mi dedi sizce..?
    Bu yaptığı yumuşak açıklama ile birleşince aklıma birşeyler geliyor.. Zaten gönlü de o taraftaydı...

..............
    Meral Akşener :
    Cumhurbaşkanı, Anayasa ve kanunların belirlediği nizam içinde Anayasa Mahkemesine destek vermeli

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu yaptığı yumuşak açıklama ile birleşince aklıma birşeyler geliyor.. Zaten gönlü de o taraftaydı...

..............
    Meral Akşener :
    Cumhurbaşkanı, Anayasa ve kanunların belirlediği nizam içinde Anayasa Mahkemesine destek vermeli
    ablanın ekran yüzü ve parti gik üyesi olan milletvekili bahadır erdem, bunlara tahammül edilemez deyip bugün istifa etti..

Sayfa 401/1008 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •