Onemli Gunler Banner
Sayfa 401/1003 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Yön?
    aşağı, yuakrı?

Yukarı maalesef . Sert Haziran Son hafta
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

2. Şu SMS yardımı yapanların çoğu ya kamuda çalışıyor, ya da kamuyla bir şekilde alacak verecek ilişkisi var...yani mahalle müteahhidi tabii ki her gelen mesaja 10-20-50 ateşleme yapacak.. kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez değil mi?

Bana da ara ara geliyor mesaj, hiç birine dönüş yapmadım...niye yapayım, etrafımda bir sürü yardıma ihtiyacı olan tanıdığım var, sıkıntıda olan öğrenci var..onlara yapıyorum yardımı, ilk elden.

Bu yardım işlerinde, önce yakın çevrenden başlaman lazım...öyle devlete yardım göndereyim, devlette yardım etsin..yok öyle bir mantık...devlet önce herkesten adam gibi vergi alsın,

Ayrıca bir de uyarı yapayım..öyle yardım vs ile haram lokmanızı aklayamazsınız...onun hesabı, yani kamudan bir şekilde çalınan paranın hesabı 80 milyonun kul Hakkı olarak öbür tarafta sorulacak...gerçekten Allah’a inanıyor ve gerçekten Ondan korkuyorsanız, kazandığınız her kuruş korkutsun sizi..çok param var diye hava atmaya çalışmayın, öbür radarda hesap çok zor olacak, ondan korkun...ana bunun için süslüman değil, Gerçek müslüman olmanız lazım!!!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bu endeks uzun vadede düşer mi sence?

YTD
    Corona dususunde para kaybettigin icin gergin olduğunu soylemistim 3 gunde on kisiyle kavga ettin
    Ne hikmetse bi bu topicdekiler para kaybettiğini kabul edemiyorlar
    Twiter kan agliyor hisse topicleri ayni bu topicdeki hisseciler dusse de kazaniyor

yaka yaka ilerliyorlar dur acele etme .....

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    https://twitter.com/ALICINAR/status/...582950913?s=20

Adliye binasi
    Belediye binasi
    Meclis binasi hepsini yakmislar

Yaaa zigzag sunlara demedik mi fed binasini yakin diye hala yakmamislar

5.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Yukarı maalesef . Sert Haziran Son hafta
    Mantıklı gelmedi.
    6 aylık kapanışlar yapılacak.
    Her ne gördüysen,
    Hazirandan sonraki haftaya ötele onu bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Sistemdeki sorunu çözmek çok basit, Gelir dağılımını düzelt, vergi adaletsizliğini çöz ve hortumların vanalarını kapat turkiye ekonomisi düzelir.
    Vergi kaçırana ve yolsuzluk yapana 10 yıl hapis ve yüklu ceza kesecek yadaları çıkar ekonomi 1 ayda düzelir. (Yoneticinin hortumun başında olmaması lazım)
    Sorun da o zaten kardeşim geliri adil dağıtmak isteyen de kim diyelim adamın 10 milyonu 1000 ilra kesilsin sıkıntı stres basıyor adamı bu tiplerden mi adil dağılım olacak zaten kapitalizim amaç kar daha çok kar maksimum kar bu yani sonuç ne yani maksimum kar edince eline ne gecicek ihtiyacın olmayan neyi Alican mesela siyasette öyle siyasetin amacı kar maksimizasyonu peki bu nasıl olacak çok ama çok derin sorular bana sorarsan siyaset sorunları çözmez şirketlerde karlarini sonsuza dek arttiramaz sonuç hep kriz hep kaos şuan dünyada olan talep krizi de bunun göstergesi zaten insanlara gelir yaratmadan talep beklemek ve karlarini maksimize edip oylarını en tepeye çıkarmak gibi ütopik düşüncelere kapiliyorlar yani birileri karlarindan koltuklarından sonsuz haklarından feragat edicek bakın bu abd deki olay basit bir olay değil önceden planlanmış projesi olan şeyler zaten onca abd menşeli filmi izleyince neden olduğu anlaşılır birileri düzenin değişmesini istiyor ( konudan da baya saptim )

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Mantıklı gelmedi.
    6 aylık kapanışlar yapılacak.
    Her ne gördüysen,
    Hazirandan sonraki haftaya ötele onu bence.
    Zaman analizi zor bir kaç hafta kayabilir
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Neyse, ben Allah'ın yarattığı her kulu,her canlıyı vede cansızı seviyorum,kalbi kırılan varsa yazdıklarımdan, affımı diliyorum,hoşça kalın.
    Akp li ol eyv da tarafsız olsan keske bazen sinir ediyorsun insanlari diyanet milyarlarca butceyi cukkaliyor ses etme garibim kilisdar ayda yilda bir araba almis ona laf et
    Bende seni severim...dost tavsiyesi ...burada boyle ise malesef gercek hayatinda da yalniz kalirsin ilerde vazgecin su herifleri olumune savunmaktan

Sayfa 401/1003 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •