Sayfa 401/608 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Bi şahıs mynet finans hisse yorumlarinda;
    Cimbeton ve cimentasi SABANCI'nin alacagini yakinda açıklama gelecegini yazmis.
    Herhangi bir duyumu olan varmi.
    Asla yatirim tavsiyesi degildir.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar herşey olabilir beton dönemi az çok tamamlandı sorumsuz yaşamanın bedelini tabi ki ödeyeceğiz bu yöneticiler de çok iyi biliyor cevreme bakıyorum bir ev kendisine alıp ta yeter bana diyen yoktu yanın da 3 tane de kira için daire alan bir çok akıllı akrabam var..bu İtalyanlar asırlık vurgunu yaptı yatırımcısına gram temettü vermadi .şimdi yüksek kur ,yüksek faiz yüksek enflasyon dönemin başındayız onu bunlarda farkında .....herşey olabilir ...bundan dolayı anaları her zaman tutarım dipten kademeli topladığım yedek hisseleri her zaman coşku oluştuğunda veririm hic acımam.sıra .izocm da bunun aynısı beyler İZO da kademeli yedekleri cuma günü toplamaya başladım..disiplini elden bırakmayın bu tip söylentilere hic kanmayın her ne yaparsanız yapın eksizini artısını iyi düşünün para kolay kazanılmıyor çocuklarınızın hakkını böyle söylentilerde kaptırmayın kendinize zaman ve hisse limiti koyun fazla para bağlamayın

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Endeks kötü kolla g...yanlız cmbtn aldım yine 31 den bakalım ne olacak
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. haydi spek ya cment çizdin bunuda bir çiz at ya
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Adam cment gidiyor diye bunuda veriyor bir taraftan çakall
    Nakit kraldır.

6. sakın bulaşmayın arkdaşlar
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Adese ve ittfk ekürüsün de aynı durumu yaşadım. ADESE öyle sancılıydi ki 1.74 den 16 ya gitti..ittfk 1.90 dan 5.5 ye gitti.

Bende senin gibi düşünmek istiyorum dostum. Cment İttfk hissesi gibi 7 liradan 18,7 liraya kadar çıktı. Belki 20 li rakamlara da çıkacak. Ancak Cmbtn Adese hissesi gibi olabilirmi sizce? 30 liradan beklendiği gibi xxx liraya gidebilir mi? Eğer piyasadaki dedikodular gerçek olur ve Turkiyenin en büyük holding firmalarından birisi Cment ve Cmbtnu satın alarak sermaye yapılarını da guclendirirse, belki bu rüya gerçek olabilir. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Sadece bir olasılık olacak diye bir kaide yok.adese ittifak ta bire bir canlı yaşadık.

Sayfa 401/608 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •