Sayfa 401/993 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Alıntı Originally Posted by Oralet-osman Yazıyı Oku
    Gözleriyle ekonomi yönetenler, bedelini g.tleriyle ödeyecekler. Kriptonlu yakinda jübile yapar.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Puhahaha Osman usta onlara bir şey olmaz. Giren çıkan benimö gibi vatandaşa. adamlar bir şey denedi...

2. Cebren sökülen kartlı ( önden yüklemeli ) doğalgaz sayacının yerine takılan mekanik sayaç dün okunmuş ve fatura bırakılmış. 22 günlük fatura döneminde sadece 5 gün evdeydim. 22 Metreküp tüketime 60 TL. ödeme çıkmış. Ortalama 3 tl / m3 oluyor. Eski sayaçta yüklediğim 446 metreküpten ses seda yok....

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşı hemen linç etmeyin. Gerçekten 5 tl. ye kabak vardı. Artık tohuma kalkmış çok iri ve depoda bekletilmiş kabaktı. Yenebilecek güzel kabaklar 15 tl. ye satılıyordu. Misal ; pazarın girişindeki tezgahlarda pırasa 8 tl. iken pazarın derinliklerinde kalan tezgahlarda aynı pırasa 5 tl. Mesele , zaman ayırıp komple pazarı gezmek ve maldan anlamak.
    ressam bu adam İstanbul'da yaşıyor olamaz. veya pazarcılarla kanka veya akrabaları pazarcılık yapıyor. Yannış anlaşılmasın diye değiştirdim, kimseyle kavga kuvga yapacak takatimiz yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Puhahaha Osman usta onlara bir şey olmaz. Giren çıkan benimö gibi vatandaşa. adamlar bir şey denedi...
    Senin TTE bugün yine zarar yazmış. İş yatırıma bir kayman lazım ! Onlara elindeki tte leri TI7 ile takas etmeyi önermelisin........

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Senin TTE bugün yine zarar yazmış. İş yatırıma bir kayman lazım ! Onlara elindeki tte leri TI7 ile takas etmeyi önermelisin........
    Kurtulamadım şu lanetten. şeyden memnunum ama. 15 maliyeti çıkardı sayılır.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet-osman Yazıyı Oku
    Gözleriyle ekonomi yönetenler, bedelini g.tleriyle ödeyecekler. Kriptonlu yakinda jübile yapar.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    faiz artırmazsa yan basacak gibi görünüyor

7.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    faiz artırmazsa yan basacak gibi görünüyor
    En geç Haziran 2022 sonuna kadar, en az 1000 baz puan faiz artırımı bekliyorum.
    YTD.

Sayfa 401/993 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •