Sayfa 402/964 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kimse satıldığını söylemiyor bunun için bir done yok.sana ne oluyor.
    geri çekmede ağalardan hiçbir geçerli söz alınmamasını aksiyon yapması gerektiğini söyleyerek eleştirmek tabi hakkımız
    lara oteli yine icrada satıştaymış bunu nasıl izah ediyorsunuz.işte şirketin tavrı ve şeffaflığı
    Hocam arastiriyoruz...1 sene icinde gm icin satisa cikmazlarsa haciz duser biliyorsunuz. Aarealin taktik olarak yapabilecegini dusunuyoruz...ama arastiriyoruz kokusu yakinda cikar...

Amacimizda bunlar olmamasi icin finans kaynagi yaratabilmeleri icin geri cekilmekti hatirlarsaniz...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

2. Ahh açıp okusan da ADAM gibi özür dilesen...

DANSÖZ gibi KIVIRTMASAN...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/601988

1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın seçilmesi
    2 - Genel Kurul Toplantı Tutanağı'nın imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2015 yılı Faaliyet Raporu'nun okunması, müzakeresi ve onaylanması
    4 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Raporunun okunması ve müzakeresi,
    5 - 2015 yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    6 - Yönetim Kurulu üyelerinin Şirketin 2015 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesi,
    7 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereğince, Yönetim Kurulu tarafından önerilen Bağımsız Denetim Kuruluşu seçiminin genel kurulun onayına sunulması,

KATILIM LİSTESİ 41. sıra.... GK TUTANAĞI 7. madde....

Sen bilmezsizn 12 MİLYON LOTLA katılıp AZLIK HAKKINI kullanan KY cıları...

Senin gibi bizde açtığı davayı SATACAK namert yoktur bilesin...

ZENGİN olma hayaliyle ONURUNU satacak kimse de yok...

Şimdi MİLLETİ kandırdığını zannederek HAVAYA girme çık ADAM gibi ÖZÜR DİLE...

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Doktor kendi hissesinde yaptiklarini kervanda yapamadigindan dertli mesela doktora onlarca soru sorulabilir ancak 2-3 tane ben sorayim...

1-gk da denetciyi secmeyin diye algi yaptin.. Gk a kendin katilmadin... Neden?

2-patronunda milyonlarca hisse oldugunu soyluyorsun bu kadar hisse o zaman kimde diyorsun... Madem gk da denetciyi sectirmek patronun isine geliyorduda bu milyon lotlari gk da niye kullanmadi??

3- bize SPK size dava acin diyor niye acmiyorsun diyen eyyy doktor... Spk simdi de patronlarin bilancoyu gondermedigi icin dava acabilirsiniz diyor neden acmiyorsun???

4- yani doktoru tanidik ki fesih davasi acilirkende milleti bir birine dusurmus algilar yapmistir. Hadi doktoru taniyoruz, isini yapiyorda.... Bazi arkadaslarimiz yillardir surdurulen bu bir birine dusme komplosuna neden dusuyor...

Eger ky olarak 1 sene veya 2 sene once toplanabilseydik bugun hersey cok farkli olurdu.

Bu birlikteligin olusmamasi icin elinden geleni yapanlar hala calisiyor...

Evet biz de grup olarak ky lehine olacak hamlelerimize hala devam ediyoruz.

Ins zaman bizi hakli cikartacaktir..

3.  Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    diğer köyde mavituz isimli arkadaşı okumamışsın demek ki.. adamı WHATSAAP grubundanda atmışlar...

Sen bi DAVAYA ( bunu mahkeme davası olarak algılama... YOLA çıkmak olarak algıla) başlarken BİRİMİZ HEPİMİZ için deyip sonrada davadan yarı yolda cayarsan kalanları düpe düz SATMIŞ olursun... MAHKEME TUTANAĞI apaçık ortada , birde HAKİME akıl vermiş avukatınız...

Sanırım sizin köyde bu işler başka türlü izah ediliyor...
    Toktor uzatma soru basit ky ye gaz verdigin hayir oyu verin dedigin mayis ayindaki genel kurula niye katilmadin???

Bak nisandakini soylemiyorum cancagazim...

Digeri SPK dava acin demis acacak misin???

Bak hadi ikiye dusurdum.... Seni carpitici seni aman haaa fesih acarken toplam sermayenin %5 i haaa bize akil verdigin gibi 7 milyona acilmiyor. Acacaksan dikkat et...Ama bizi takip etmen hosuma gitti. Birseyler ogreniyorsun demek ki...

4. MADDE MADE...

1 ) O GK katılmadıysam en ADİ ŞEREFSİZSİN

2) Bak yukarda o GK katılmadıysam en ADİ ŞEREFSİZSİN

3) Hele BİST ten MEMSA yı atsınlar sen gör dava nasıl açılır şirkete.... Bizim MEMSACILARA dil uzatacağına FESİH davadaşlarını nasıl sattığını anlat millete... Okudun mu benim DAVAM var mış... Senin kaç tane davan var... KOMİKSİN paşam KOMİK... Önce sen git bir DAVA aç...

4) senin gibileri burada İFŞA ediyoruz... ALINMA gerçeklerini yazıyoruz...

elin adamı grubunun SİTESİNİN reklamını yapar, seni kullanır mesleki REKLAMINı yapar... Sonra SATAR..... SATAR...

5. Şimdi ADAMSAN çık ADAM gibi ÖZÜR dile....

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    işin gücün çarpıtma doktor hani neredesin bir önceki gk yı mı gösteriyorsun... yav arkadaş ne kadar kolay yalan söylüyorsun

file:///C:/Users/Parliament/Downloads/23%20May_s%202017%20Haz_r%20Bulunanlar%20Listesi.p df

neredesin doktor

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/608823

Bu gk'da neredeydin hani her şeye hayır verin dediğin gk, çarpıt çarpıtta biz yemeyiz be doktor...

yoksa vekaleti yanlış verdiğin genel kurul bu muydu??

bak toplantı başkanlığına patronunuzu seçtiniz ama denetçiyi seçmediniz değil mi??

patronunuz kendini başkanlığa seçtirdi ama denetçiyi geçiremedi öyle mi??

Biz de yedik patrona çalışıyorsun niye katılmadın kaılsaydın patrondan bir lot fazla lotunla oy kullansaydın ya bu bir
    Doktor bak 23 mayis gk tutanagi burada ismin nerede... Artik sifatini kendin koy...

Sozde vekaleti yanlis yazmis... Bak bak

Adam kocaman ornek vekalet yayimlamis bunun disindakiler kabul edilmez demis bizim doktor vekaleti yanlis gondermis bir de doktir yani inanalim mi toktor...

Yatacak yerin yok

7. ADAM gibi çıkıp özür DİLE...

ADAMsan tabiki de...

Alıntı Originally Posted by drtusss Yazıyı Oku
    MADDE MADE...

1 ) O GK katılmadıysam en ADİ ŞEREFSİZSİN

2) Bak yukarda o GK katılmadıysam en ADİ ŞEREFSİZSİN

3) Hele BİST ten MEMSA yı atsınlar sen gör dava nasıl açılır şirkete.... Bizim MEMSACILARA dil uzatacağına FESİH davadaşlarını nasıl sattığını anlat millete... Okudun mu benim DAVAM var mış... Senin kaç tane davan var... KOMİKSİN paşam KOMİK... Önce sen git bir DAVA aç...

4) senin gibileri burada İFŞA ediyoruz... ALINMA gerçeklerini yazıyoruz...

elin adamı grubunun SİTESİNİN reklamını yapar, seni kullanır mesleki REKLAMINı yapar... Sonra SATAR..... SATAR...

8. 1 nci madde mayistaki son genel kurula katilmadin artik sifatini sen koymussun ben ne diyem

2 len yoksa baska isimle mi katildin hayirdir kimlikte mi degistiriyon...

3 ins atilmazda gormeyiz be toktor senin altin kuru sosyal hayat sende nanik onun icin sana buralar ve malzeme lazim

Bak bir daha yapistirayim da bildigimizin disinda ismin mi var...

Yav birde kendine soyledigine bak

Mayis ayi genel kurulu

Sayfa 402/964 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •