Sayfa 402/1032 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: HALK Cafe - I

yetkisiz bey senin dediğini yaptılar."Dün akşama kadar sabrettik. Talimatı bu akşam veriyorum. ABD'nin Adalet ve İçişleri Bakanlarının mal varlıklarını donduruyoruz.reis
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    yetkisiz bey senin dediğini yaptılar."Dün akşama kadar sabrettik. Talimatı bu akşam veriyorum. ABD'nin Adalet ve İçişleri Bakanlarının mal varlıklarını donduruyoruz.reis
    Yetkisiz guzel tahmin etmis.

Saka gibi artik.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin yaptırım kararı için "Stratejik ortaklığa yakışmıyor. Bugün arkadaşlarıma talimatı veriyorum, Amerika'nın Adalet ve İçişleri Bakanlarının Türkiye'deki mal varlıklarını donduracağız, varsa.
    "Varsa"

Komikti o kisim soylerken Cumhurbaskani

Nasil bir isin icindeyiz artik.

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    temettü ne oldu??

düzeltme:

https://www.businessht.com.tr/sirket...lifini-dusurdu

faiz %20 dağıtılan temettü %2 gel de türk borsası gelişsin de. %7-8 dağıtana blumberkteki kıytırık analizciler şahane güzel temettü demeye devam etsin bizim gibi alan keriz bol nasılsa...
    Pe, onu unutmustuk bile. Vermissin sagol.
    Halkbank temettü teklifini düşürdü

Halkbank Yönetim Kurulu, daha önceki teklifinin yarısı kadar temettü teklif etti. Dağıtılabilir karın yüzde 8,95'i yerine yüzde 4,47'si olan 158,3 milyon lira temettü 17 Ağustos'ta ödenecek. Hisse başı net temettü 0,253 TL yerine 0,126 TL olacak ve bu da 17 Temmuz kapanış fiyatına göre yüzde 1,95 temettü verimine işaret ediyor.

4. Bu arada Ankara’nın da Amerikan tarafından talepleri var. Ankara, Zarrab davası sonrası ABD Hazine Bakanlığı’nın Yabancı Varlıkları Kontrolü Ofisi’nin (OFAC) sonbaharda açıklanması beklenen Halkbank cezasının ‘makul’ bir ölçekte olmasını ve Halkbank’a yönelik bunun dışında herhangi bir hukuki süreç yaşanmamasını istiyor. Hazine, ABD hükümetine bağlı ve ABD Başkanı Donald Trump’ın Halkbank’a yönelik cezanın bankanın ödeyebileceği makul bir seviyede olması konusunda adım atmaya hazır olduğu söyleniyor.
    http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyaz...n_Atilla.html#

halkbye dalmamın sebebi başından beri düşük bir ceza geleceğini düşünmemdi. bakalım göreceğiz. tersi olursa yandık...

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    Bu arada Ankara'nın da Amerikan tarafından talepleri var. Ankara, Zarrab davası sonrası ABD Hazine Bakanlığı'nın Yabancı Varlıkları Kontrolü Ofisi'nin (OFAC) sonbaharda açıklanması beklenen Halkbank cezasının "makul" bir ölçekte olmasını ve Halkbank'a yönelik bunun dışında herhangi bir hukuki süreç yaşanmamasını istiyor. Hazine, ABD hükümetine bağlı ve ABD Başkanı Donald Trump'ın Halkbank'a yönelik cezanın bankanın ödeyebileceği makul bir seviyede olması konusunda adım atmaya hazır olduğu söyleniyor.
    http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyaz...n_Atilla.html#

halkbye dalmamın sebebi başından beri düşük bir ceza geleceğini düşünmemdi. bakalım göreceğiz. tersi olursa yandık...
    Sonbahara mi kalmis? Vay anasini artik.

6.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    ABD tarafında da durum bu an itibariyle...Geçen de yazmıştım, bu İran işinde artık karar verme zamanı geldi abi...Her iki tarafa da oynama stratejisi bize her 2 taraftan zarar verecek ...Mesela Rusya'da bir Dışişleri yetkilisi daha dün "Türkiye'nin Suriye'den askerlerini çekmesi zamanı yaklaştı" demiş...Arada tost olacağız bu gidişle...İran'a yaklaştıkça HALKB cezası gündeme gelecektir bu da allan emri...
    rockenfeller ailesi+rusya+çin+hindistan bastırıyor bizim yanımıza gel diye ipek yolu üzerinden dünyaya açılım(yani avrupa)

amerika+ingiltere+israil diyor akdeniz havzası +ortadoğu benimle hareket et türkiye ise tam 1 yıldır ne yardan ne kardan

misali iki tarafıda oyalıyordu.aslında olan tamamen bu en sonunda cephenin birinin tepesi attı kararını ver diye.

ne olacaksa 1 en fazla

bilemedin 2 ay içinde olacak çünkü bizimkiler herkesin canını sıktı.

7.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    rockenfeller ailesi+rusya+çin+hindistan bastırıyor bizim yanımıza gel diye ipek yolu üzerinden dünyaya açılım(yani avrupa)

amerika+ingiltere+israil diyor akdeniz havzası +ortadoğu benimle hareket et türkiye ise tam 1 yıldır ne yardan ne kardan

misali iki tarafıda oyalıyordu.aslında olan tamamen bu en sonunda cephenin birinin tepesi attı kararını ver diye.

ne olacaksa 1 en fazla

bilemedin 2 ay içinde olacak çünkü bizimkiler herkesin canını sıktı.
    Arkadaslar isi Rockefellera Rotzchild a baglayanlar lutfen HALKB forumuna...

87-88 civarında Bovespa ile esitleyecekler herhalde, dünya dengesi acayip.
    Kur da benzese bari. Yine başlarlar Türkiye - Brezilya benzerliği diye.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Sayfa 402/1032 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •