Sayfa 402/672 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bana bu fiyatlar yatırım için oldukça uygun. Bu fiyatlardan hisseyi elden çıkarmak kadar yanlış bir şey düşünemiyorum.
    Bugün 1,06 TL den aldım ama 1,05 e alamadım.
    Ama bu fiyatlarda kalırsa diğer hisselerden satıp almaya devam edeceğim.
    1.05'den aldım. Satmayacağım

2.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    viopandtrader bir analiz yapabilecek misin?
    kim çatlattı zemini
    Doyçe, finansman, piramit ilişkili, doyçe alışta 1 milyon vvarsa, 800 önce o veriyor, piramite veya finansmanda mal gelince, geri kalana onlar basıyor, ne finansman, ne piramit malda yakalanmıyor,son zamanlarda vakıf ve marbaş da karşılıklı işlem yapıyor. Adamlarda saniyenin 1000 de birinde hızlı hareket ediyorlar, tabi küçüklerde mal kalıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Doyçe, finansman, piramit ilişkili, doyçe alışta 1 milyon vvarsa, 800 önce o veriyor, piramite veya finansmanda mal gelince, geri kalana onlar basıyor, ne finansman, ne piramit malda yakalanmıyor,son zamanlarda vakıf ve marbaş da karşılıklı işlem yapıyor. Adamlarda saniyenin 1000 de birinde hızlı hareket ediyorlar, tabi küçüklerde mal kalıyor.

bu düzeneği SPK'ya şikayet etmeye var mıyız arkadaşlar?

4. ne teknik analiz nede temel analiz ..
    olay büyük....
    işfinans örnek ortada***oradaki el değişmi yeni işbank grup* ortağı...işbankın işfinansta bu yeni ortağın altında pay hissede kalması..komedisi...***herkesin diline düşmeye başladı..
    izlenmekte vede**??
    sırada işgyo var belli...sandık çalışanları ve halk adına denetim yapan chp ...talimat kimlerden tabiki çıkarılacaktır...
    mayışlı sandık çalışanların direktifleriyle yönetilen chp atamalı siyasetçilerin yönettiğ ve denetlediği***işgrup iştiraklerinde başlayan bu travmatik durum işgyo yla beraber izlenme hızlanmakta..
    işfinansın borsa payları %40** % 75 i d.d altı nominal altı ve bir kısmıda şirket parasından**te emem tüüü lü tamamne beleşe el değişimi..
    dünyada örneği yok..**
    kimler baskıladı**toplayan belli zaten zeytin muhtalsilcisi...balıkesir vergi durumu nedir acaba**?herhalde rekor kırmıştır**??
    sırada işgyo kimler yol veriyor kimler baskılıyor nasıl organize oluyorlar..
    tabi işsandıksal çalışanlarının haberi yok ..**??chp atamalı siyasetçilerinde hiç haberi yok.**??
    olay tesadüf**tamamen tesadüf..
    onun için teknik analiz temel analiz alan satan falan hikaye ..oyun büyük ve hisseler borsa payları organize el değştiriyor..***durumn bu...
    sorun şu ..
    halkın olan bir kuruluş..halk adına yönetmeye talip bir sendika .ve denetleyici parti chp..olan durum ortada sonuç**
    tıkanma olduğu aşikar...bu tıkanmayıda herhalde Devletimiz aşacaktır...**

5. bu arada hisselerin borsa paylarının yaklaşık % 10 gibisini taaa 6-7 yıl evvel malum memleket zamanlarında başlayan i.t idi sanırız.cezada yedi..bildirim yapmadı diye..yeni ortak adayı o..
    işbankın işfinans üzerinden yeni bir dolaylı ortağı oldu..işgyo dan da olacak gibi...talimat kimden önemli halkın emaneti bankanın iştirakleri çok önemli *ve çok ciddi**?işler yapıyorlar....chp bilmiyor sendika çalışanları görmüyor eminiz**kendi kendine oluyor.
    birde başlangıç tarihleri ****zaman zaman o zaman**ne **zaman**
    petro ofisi gsm zeytincilik travmaalrı falan derken şimdi işfinansal travması ardından işgyo.....birileri hızlandı .***zamanı yok galiba.***

6.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    bu düzeneği SPK'ya şikayet etmeye var mıyız arkadaşlar?
    Her büyük kağıtta işlemler böyle, adamlarda kolokasyon diye özel bir sistem var, bist büyük yatırımcılara binlerce dolar karşılığı kiralıyor, bistte şikayet edip kolokasyonu kaldırsalar, ben aksam 6.45 de emir giriyorum, adam sabah giriyor, önüme geçiyor, şimdi makineler idare ediyor çoğu hisseyi.

Teknik Temel bu hissede iflas etti.daha çok süründürürler alçaklar.

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Teknik Temel bu hissede iflas etti.daha çok süründürürler alçaklar.
    Şu ikinci çeyrek bilançosunda çok uzaklaşırız buralardan

Sayfa 402/672 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •