Sayfa 402/606 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4844 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Bi şahıs mynet finans hisse yorumlarinda;
    Cimbeton ve cimentasi SABANCI'nin alacagini yakinda açıklama gelecegini yazmis.
    Herhangi bir duyumu olan varmi.
    Asla yatirim tavsiyesi degildir.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Link verebilir misiniz?

2. Bu beklenti ile hisseyi almayın malı izocm gibi götürüp hızlı bir şekilde vermeye hazırlanıyor olabilirler spegimiz çorba parasına calışıyor

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Bu beklenti ile hisseyi almayın malı izocm gibi götürüp hızlı bir şekilde vermeye hazırlanıyor olabilirler spegimiz çorba parasına calışıyor

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cmbtn en fazla düşerse 30 lardan 28 lere düşer. Cement ise düşerse 15 lerden 8 lere düşer. Cmbtn zaten hic artmadı, bu nedenle çok risksiz bir kağıt. Yükselmese bile, çok fazla düşecek yeri yok. Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Cmbtn en fazla düşerse 30 lardan 28 lere düşer. Cement ise düşerse 15 lerden 8 lere düşer. Cmbtn zaten hic artmadı, bu nedenle çok risksiz bir kağıt. Yükselmese bile, çok fazla düşecek yeri yok. Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.
    Secimden sonra Çmbtn hissesini 29,xx lu fiyatlardan alma konusunda size sözüm vardı. Bu sözüm söz. Eğer 29,xx lu fiyatlara inerse, alış dekontunu da buradan paylaşacağıma size söz veriyorum. Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by Senirkent Yazıyı Oku
    Secimden sonra Çmbtn hissesini 29,xx lu fiyatlardan alma konusunda size sözüm vardı. Bu sözüm söz. Eğer 29,xx lu fiyatlara inerse, alış dekontunu da buradan paylaşacağıma size söz veriyorum. Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yarın Allah izin verirse, söz verdiğim gibi kademeli olarak 29 lu seviyelerden tekrar Cmbtn almaya başlayacağım. Ne de olsa bu hissede Geri Zekalı ve borsanın B sini bile bilmeyen (danha doğrusu hiç bir şey bilmeyen) bir Spekülatör var. Her kademeden her gelene alış ve satış imkanı veriyor. Seçimden sonra 17 nisana kadar biraz yükselir ve biz de 3-5 kuruş bu hissede para kazanabiliriz. Eğer bir beklenti olmasaydı, Ana iştiraki Cment hissesi şu an taban yapmıştı. Ancak hala 15 leri zorluyor. Belki kapanışa yakın 15 lerin üzerinde kapatacak. Cment son 3 ayda 7 lerden 15 lere çıkarak yüzde 140 dan fazla prim yaptı, hatta bir ara 18 leri de gördü. Cmbtn ise hala 30 ları kendisine direnç yaptı. Seçimden sonra Cment hissesinin gazıyla, Cmbtn 30 lu rakamları tekrar görür gibime geliyor. Cmbtn hissesini kim trade ediyorsa, bu hissede kim alım ve satım yapıyorsa, kesin olarak bu işi ya bilmiyor ya da geri zekalının birisi. Belki kapanışta 29,50 nin bile altında kapattıracak bizim geri zekalı spek. Allah, bunun gibi geri zekalı ve borsayı bilmeyen spekleri başımızdan ve bu hisseden eksik etmesin. Kesinlikle kimseye bir Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 402/606 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •