Sayfa 402/1002 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Afad : Cuma İstanbul, Marmara’nın Doğusu (Bursa,Yalova,Kocaeli,Sakarya,Bilecik) ve Batı Karadeniz (Düzce,Zonguldak,Bartın) kıyılarında kuvvetli yağış bekleniyor.

Ani sel, su baskını ve yıldırım gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olun.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Merhaba Sihamedi. Siz ve meslektaşlarınız, adınız, soyadınız, kimlik bilgileriniz ve pasaport numaraları da dahil olmak üzere iltica başvurusu dilekçelerinizle kurumumuza kişisel olarak başvurmanız durumunda başvurunuz değerlendirilecektir.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

merkez bankası, borsa istanbul repo piyasasında fonlama yapmayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti / CnnTürk

Sayfa 402/1002 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •