Sayfa 402/967 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Şu hissesini kiraya verenlerede gıcık oldum.uc kuruşa razı olarak Kendi yıllarca beklediginiz hissenizi duşürüttüruyorsunuz.deger mi.
    Ben kiraya vermem. Bu usülü haksız buluyorum. Bankaları düşünün, temerrüde düşen bankanın itibari "sıfır" olur, bankacıların en büyük korkusudur. Borsada itibar yerlerde süründüğünden isteyenin umurunda olmayabilir. Bu arada belli ki ismini anmak istemedigim kişi ve kişiler hissede mesken tutmuş. Geldikleri gibi giderler��

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,157
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Ben kiraya vermem. Bu usülü haksız buluyorum. Bankaları düşünün, temerrüde düşen bankanın itibari "sıfır" olur, bankacıların en büyük korkusudur. Borsada itibar yerlerde süründüğünden isteyenin umurunda olmayabilir. Bu arada belli ki ismini anmak istemedigim kişi ve kişiler hissede mesken tutmuş. Geldikleri gibi giderler��
    Guzel oran verirlerse ben veririm...

Nasilsa o acigi bi sekilde kapatacak.

Ayrica kiralama islemleri de seffaf yani kim ne kadar kiraladi gorununce "short squeeze" daha guzel olur..

Kiralama suresi bitince o acik kapanacak bir sekilde degil mi?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Vbts he giren hisse düşermiş algı çalışması.bu hisse 5 önceki fiyatta hala.dipte yani.10 kat pirim yapmış olsa haklısınız
    Sevgili arkadaşım geldiği yere düşer demedim ki! bu uygulama psikolojik etki yapar yatırımcısına veya hiçbirşey olmasa tahtanın babası bu psikolojik zorlamayı yapar,görüntü verir açılsında görelim merak ettim doğrusu.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bunlar bos isler arkadasim.

Bize gostermek istenileni gorebiliyoruz sadece.

Mantiginizi kullanarak dusunun.

Oyuna, tezgaha gelmeyin.

Kimse kimsenin cebine para koymaya merakli degil.

Syg,
    Gösterge olmadığına bende katılıyorum, forumdan bir arkadaş talep etmişti bende paylaştım.

Bu arada size forum olarak teşekkür borcumuz var. Siz "Biz satmadan gitmez" diyordunuz ve bunu uygulayarak yarısını satmıştınız.

Bundan sonra hissede hareket başladı. Eğer bununla alakalı ise uzun yıllardır hissede bekleyenlerde yüklü miktarda hisse var diye tahmin ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by jacksparrow Yazıyı Oku
    Gösterge
    Bundan sonra hissede hareket başladı. Eğer bununla alakalı ise uzun yıllardır hissede bekleyenlerde yüklü miktarda hisse var diye tahmin ediyorum.
    Hissede olup bitenlerin şuna faydası oldu, spekulasyonsuz borsa olmayacağını gösterdi.Diger taraftan işlemler kumar gibi yürüdüğü için uzun vadeli yatırımcıların bir miktar satıp bir miktar da korumaları normal. Şahsen eski fiyatlarına gerilerse uzulurum ama gerileyecekmis diye bir kuruş mal satmam. Şirketi hiç tanımadan pozisyona girenler düşünsün.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

6. hisse için telkif edilen kira ödünç vs bana pek mantıklı gelmedi. açıkta olan için bir sıkıntı yoktuki. istediği gibi mal alıp kapatabilirdi. ozgyo gibi bir durum olmadı diye düşünüyorum. çünkü burada fırsat bile verilmedi. burada ise sıkıntı yok bence.

Uyuz uyuz dururken daha mutluyduk sanki.

8. iş de iş bitmiş görüntü bu devreye girecek sanki

Sayfa 402/967 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •