Sayfa 402/467 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. [IMG]13,40 üzerinde durdulça ilk hedef 17,63 TL. şu an için durduğu yer güzel.[/IMG]

Sayın Yıldız Tozu 13.40 dediğiniz rakam herhalde temettü düşülmemiş hali oluyor.
    Aralık ayının sonunda ki tepe 13.22 gözüküyor.

2. Teknikte azda olsa ümit var belki ama heyecan ve hikaye lazım biraz da bizim cemtaş tuşlu telefon kullanan sosyal medya dan uzak yaşayan zengin eski tip ticaretciler gibi devam . En son heyecanli haber ; yaklaşık 2 sene önce Man için denge çubuğu hattı kurulmuştu diye hatırlıyorum ...Boş arsalara ağaç dikseydi meyve verecekti neredeyse gelecek sezon

3.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Teknikte azda olsa ümit var belki ama heyecan ve hikaye lazım biraz da bizim cemtaş tuşlu telefon kullanan sosyal medya dan uzak yaşayan zengin eski tip ticaretciler gibi devam . En son heyecanli haber ; yaklaşık 2 sene önce Man için denge çubuğu hattı kurulmuştu diye hatırlıyorum ...Boş arsalara ağaç dikseydi meyve verecekti neredeyse gelecek sezon
    Şahen görünümlü Mercedes...
    Mercedes - MAN için özel üretim hattı kurdu, GES yatırımına başlayıp bitirdi, büyüyen yapısının gerektirdiği mekan ihtiyacı için Bursa, Nilüfer, Mudanya ve Karacabey'de en son 178.832 m2 arazi aldı, %400 bedelsiz sermaye artırımı yaptı, bunlar bildiklerimiz.

Hisseye bakıyorsun sene başındaki fiyatlarda hala, ee bu kadar büyüyorsanız biz neden yerimizde bile saymayıp zarar ediyoruz bu sene.
    Valla arazileri tarım için kullansaydı ihya ederdi, aradan bir seneden fazla zaman geçti daha bir proje falan yok, Mercedes benzeri büyük bir markaya katma değeri yüksek ürün üretse keşke ya da savunma sanayi için kullansa o arazileri.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]13,40 üzerinde durdulça ilk hedef 17,63 TL. şu an için durduğu yer güzel.[/IMG]

Sayın Yıldız Tozu 13.40 dediğiniz rakam herhalde temettü düşülmemiş hali oluyor.
    Aralık ayının sonunda ki tepe 13.22 gözüküyor.
    Evet Sn.Dandanakan ; zirve 13,22 ise 13,22 üstünde konuşıyoruz.
    Ben tradingview in yalancısıyım o ne diyorsa onun üzerinden çiziyoruz valla

Zirve üzerinde kaldıkça durmak yok yola devam doğru hisse doğru kazanç , herşey çok güzel olacak , çilemse çekerim kaderimse gülerim gibi söylemler türetilebilir hisse hakkında.

İyi haftalar olsun bol kazançlar..
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Evet Sn.Dandanakan ; zirve 13,22 ise 13,22 üstünde konuşıyoruz.
    Ben tradingview in yalancısıyım o ne diyorsa onun üzerinden çiziyoruz valla

Zirve üzerinde kaldıkça durmak yok yola devam doğru hisse doğru kazanç , herşey çok güzel olacak , çilemse çekerim kaderimse gülerim gibi söylemler türetilebilir hisse hakkında.

İyi haftalar olsun bol kazançlar..
    Tekrardan hoş geldiniz hocam, umarım zaiyatsız dönmüşsünüzdür. Ucuz hisse kalmadığı için dönüp dolaşıp yine buna geri dönüyor, dönecekler.
    Temel verilere göre endekste bundan daha ucuzu yok, beklentileri de var, şöyle yüklü parası olan bir kaç yatırımcı el atarsa gider ancak, bana Brsan'ı çağrıştırıyor, neler çektirdi zamanında.

İyi bir hafta olması dileğiyle.

6. Kcaer 2 günde 2. tavanı yaptı, bizimki hala 14 üstünde cırcır, ucuzluk para etmiyor artık, millet tavandan mal alırken bunun yüzüne bakan yok, cuma günü BUcim %7 yaptı, bugün de %4, tek üvey evlat cemts.

7. Demir-Çelilkler tavana yaklaştı, onların ağababaları Eregli dahil, çember daralıyor Cemts tahtacı altına yapıyorsun şimdi korkudan değil mi.

8. Endeks altı prime devam, burada kalmışız 3-5 yatırımcı biz de versek malı inanın tavan tavan gider hisse, bize ekmek yedirmemeye yemin etmiş sanki, öbür dünyada işe yaramaz bunca para bunu bilesin tahtacı, az paylaşmayı dene.

Sayfa 402/467 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •