Sayfa 402/1200 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. Hayırlı akşamlar. Benide bugün kords da mal ettiler 8.82 verdim 8.74 geri aldım 8.82 geri verdim çocuğu kucakladım balkonda dolandım geldim 8.92 oldu 5dk demedi 9 dedi maliyet 8.60 olunca mutlu olduk ama kursakta bıraktı john dayı

Redmi Note 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim Haci Sacro Hocam, eksik olmayin. Bazen rahat batiyor, sizin de dediginiz gibi.

Simdi siz iddiali konusunca, heralde klasik Turk DNA sindan olsa gerek, hemen anti-tez gelistiriyor bunye. "Ben bu Petkim'i 5 papelden daha asagidan alirim insallah"

Bugun kimse mehter vermeyince, paylasayim dedim:

https://www.youtube.com/watch?v=dPzK3q_sji8

Isin asli bu mehter muhabbeti iyi gelmeye basladi. Akilli olup, herseye kafa yoracagina, deli ol ortama uy. Birak millet sana kafa yorsun....

Arkadaslara diyorum ki; "Lam oglum, adamlar sizi mal yerine koyuyor, beyninizle dalga geciyorlar. Almanya senin bir senede yaptigin ihracati 34 gunde yapiyor. Kiytirik!! Hollanda, senin ihracatinin 4 katini, 1/5 nufusuyla yapiyor. Senin boklu havalimaninin nesini kiskansin"

Cevap ne biliyormusunuz, burada da 3-5 geri zekali benzer tepkiler vermeye calismisti bi ara: "Abi sen bu vatanin gelismesinden rahatsiz mi oluyorsun?"

Diyorum ki; "Hala koy meydanlarinda boga guresi, kahvelerde horoz dovusu, koy aralarinda kopek dovusu yapiliyor. Bunlar bizim 5. yuzyildan kalan adetlerdir..." Ne cevep mi veriyorlar: "Sen Yeni Turkiye'yi kiskaniyorsun"...

Ozetle, akilli adam boyle bir donemde akil sagligini koruyamaz. O zaman da akilli olmaya gerek yok. Deli ol, kafayi siyir ve......

VER MEHTERI, veeeer....

PS: Bu videonun arkasindan gelen 2. bir video daha var. Ayni eleman cekmis, cok da guzel cekmis...Eline, video editorune saglik... Ver mehteriiii....
    Takiyyeci bir iki gündür siyaset yapmadan nasıl dayandı diyecektim, dayanamamış..

Hakkaten İsveç gibi ülkeydik bunlar geldi mahvetti ülkeyi.,

Martaval okuyacağına şu ülkeye bir çivi çak..

Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim Haci Sacro Hocam, eksik olmayin. Bazen rahat batiyor, sizin de dediginiz gibi.

Simdi siz iddiali konusunca, heralde klasik Turk DNA sindan olsa gerek, hemen anti-tez gelistiriyor bunye. "Ben bu Petkim'i 5 papelden daha asagidan alirim insallah"

Isin asli bu mehter muhabbeti iyi gelmeye basladi. Akilli olup, herseye kafa yoracagina, deli ol ortama uy. Birak millet sana kafa yorsun....

Arkadaslara diyorum ki; "Lam oglum, adamlar sizi mal yerine koyuyor, beyninizle dalga geciyorlar. Almanya senin bir senede yaptigin ihracati 34 gunde yapiyor. Kiytirik!! Hollanda, senin ihracatinin 4 katini, 1/5 nufusuyla yapiyor. Senin boklu havalimaninin nesini kiskansin"

Cevap ne biliyormusunuz, burada da 3-5 geri zekali benzer tepkiler vermeye calismisti bi ara: "Abi sen bu vatanin gelismesinden rahatsiz mi oluyorsun?"

Diyorum ki; "Hala koy meydanlarinda boga guresi, kahvelerde horoz dovusu, koy aralarinda kopek dovusu yapiliyor. Bunlar bizim 5. yuzyildan kalan adetlerdir..." Ne cevep mi veriyorlar: "Sen Yeni Turkiye'yi kiskaniyorsun"...

Ozetle, akilli adam boyle bir donemde akil sagligini koruyamaz. O zaman da akilli olmaya gerek yok. Deli ol, kafayi siyir ve......

VER MEHTERI, veeeer....

PS: Bu videonun arkasindan gelen 2. bir video daha var. Ayni eleman cekmis, cok da guzel cekmis...Eline, video editorune saglik... Ver mehteriiii....
    AYnen ver mehteri.

Ver kırbacı. :D :D :D

Akıllı adam kalmadı zaten.

Ver coşkuyu. :D

Aynen adam süper video çekmiş.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

4. Mehter bilmem ben......
    U2 dan ONE , Queen den koy Bohamian Rapsody i rahatla......

Dokunulmaz Kutsal RUh ,bizim ile hisse paylaşması dileğiyle........

Sewgiler ,
    Beetlejuice
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. AJAX - M.UNITED maçını kaçırıyorum. Herkese bol kazançlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    Mehter bilmem ben......
    U2 dan ONE , Queen den koy Bohamian Rapsody i rahatla......

Dokunulmaz Kutsal RUh ,bizim ile hisse paylaşması dileğiyle........

Sewgiler ,
    Beetlejuice
    https://youtu.be/HTdd8QxifbY ✓✓✓✓✓ en sevdiğim.

düşüncelere kurşun işlemez.

7.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku

VER MEHTERI, veeeer....

Hah hah efsane tespit...
    Tamamende doğru...
    Çağımız zaten akıl çağı değil...
    Ver mehteri....

dual
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. Fenere de mehter verin

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 402/1200 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •