Sayfa 403/1005 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: Viop LII

1.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    usdtry forex'de swap almayan nurciğem var... kuveytli . market möykır
    Üstad piyasa faizi nedir diye değişik vadeli piyasalara bekıp fikir edinmeye çalşıyorum.

Duvardan gelen sesler işe yarayacak nokta bilgi vermiyor.

https://www.fxempire.com/currencies/.../forward-rates
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Kütahya dediniz içim gitti. Gelsinler hazır kurulmuş endüstri 4 fabrika var. Adam çalıştırmadan üretim yapmaya başlayacak sene sonu. Alsınlar onu da ben de Miami den içeriden durumları bildireyim Amerika da neler oluyor diye
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dün Kanadalı seramikçi 250 milyon dolar yatırım linkini vermiştim

Bir de Polonyalı bir şirketin 200 milyon Euro komple yeni seramik yatırımı varmış.

Eski şirketlerin teknolojileri vs araştırmak lazım. SişeCam'ın İstanbul Porselen fabrikası vardı, teknoloji eskiyince kapatıp konut sitesi yaptılar diye hatırlıyorum.

>>>>>>>>
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...atirimi/284148

Polonyalı rallici milyarderden Kütahya'ya seramik yatırımı
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Erdoğan, BAE’de sadece sıcak para aramıyor: Sedat Peker Türkiye ye getirileceği konuşuluyor.....

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Erdoğan, BAE’de sadece sıcak para aramıyor: Sedat Peker Türkiye ye getirileceği konuşuluyor.....
    sıcak para yok..vaatler var.. o da zamana yayılmış..olur/olmaz,belli olmaz!

Avrupa Birliği'nin yasama organı Avrupa Parlamentosu'nun Dış İlişkiler Komitesi,
    mevcut şartlarda Türkiye'nin üyelik sürecinin ilerleyemeyeceğini belirtti.
    AP Dış İlişkiler Komitesi tarafından salı günü kabul edilen raporda,
    Türkiye hükümeti ciddi anlamda rota değiştirmezse üyelik sürecinin mevcut şartlarda devam edemeyeceği vurgulandı.

Eleştiri: Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, rapor taslağını Söz konusu rapor taslağının içeriği incelendiğinde,
    Türkiye'deki güncel reform çalışmalarını ve insan hakları ile hukukun üstünlüğü alanlarındaki gelişmeleri nesnel ve verilere dayalı olarak değerlendirmekten oldukça uzak olduğunu üzülerek görmekteyiz
    ifadeleriyle eleştirdi.

6. Her şey çok güzel olacak Ekrem abi tadında başladık güne. Bakalım Ekrem abi gibi olmasın işin sonu

Açılış Viop eksi makas olacağını gösteriyor ...ardından satışın devamı gelebilir.... Dikkatli olmak fayda var

8. Bomba burası. İceridekileri çıkar kardeşim. Seçilmiş milletvekilini bile hala birakmikyorsun. Hele kavala ... büyük büyük dedesi bize ne sıkıntılar çıkarmıştı hala devam ediyor. Aradığın sıcak para burada
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Avrupa Birliği'nin yasama organı Avrupa Parlamentosu'nun Dış İlişkiler Komitesi,
    mevcut şartlarda Türkiye'nin üyelik sürecinin ilerleyemeyeceğini belirtti.
    AP Dış İlişkiler Komitesi tarafından salı günü kabul edilen raporda,
    Türkiye hükümeti ciddi anlamda rota değiştirmezse üyelik sürecinin mevcut şartlarda devam edemeyeceği vurgulandı.

Eleştiri: Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, rapor taslağını Söz konusu rapor taslağının içeriği incelendiğinde,
    Türkiye'deki güncel reform çalışmalarını ve insan hakları ile hukukun üstünlüğü alanlarındaki gelişmeleri nesnel ve verilere dayalı olarak değerlendirmekten oldukça uzak olduğunu üzülerek görmekteyiz
    ifadeleriyle eleştirdi.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 403/1005 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •