Sayfa 403/1004 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Sn Çıtak'a yönelik son gönderim silinmiş moderatör tarafından...

Demek ki birileri rahatsız olmuş, şikayet etmiş neresinden rahatsız olduysa, işin ilginci moderatör de uygun görmüş, iyi mi...

Oysa, gayet usturuplu bir yazıydı, serzenişti, hatta biraz da ortaya karışık...hem nalına hem mıhına...o haliyle siyaset üstü, hatta birleştirici..

Kusura bakmayın da, bunu kabullenmek zor...benim açımdan...

Astala vista forum...
    Haklısın Achiles abey... 1 hafta kadar önce de benim bir yazım silinmişti anlam veremediğim. ufak bir eleştiri içeriyordu mevcut hükümete siyasetten hoşlanmayan biri olarak. kızmıştım ama önemsemedim alışık olduğumdan son 15 yıl. Özletmeyin kendinizi ve hoşça kalın abey.

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    eyvah eyvah...

bu sefer kazanan gülben olmayacak KY kazanacak
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Akşam pazarı mı olacak, sabah alanlarda zarar yüksektir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bence yükseliş olursa yarın için şortlayalım ...düşüş bu sefer dramatik olmasını bekliyorum
    Düşüşler genelde dramatik oluyor dayucuğum.
    Düşsede çıksada nizim için fark etmez,
    Herifi tırtıklamaya devam
    Kapattığım lönkü 10285 den yerine koydum, biz tırtıkladıkça herif düşürür ve sonra lanet olsun diyip gider...

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5. akşama alımla kapar diye düşünüyorum ariston abey. yarına gel gel yapması gerek mal çıkmaya çalışıyor görüntüsü mevcut

6. not arttı ama bizim istediklerimizide sakın ihmal etmeyin der gibi ; Deutsche Bank: TCMB'den Mart'ta 500 baz puan faiz artışı "yüksek ihtimal"

7.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    akşama alımla kapar diye düşünüyorum ariston abey. yarına gel gel yapması gerek mal çıkmaya çalışıyor görüntüsü mevcut
    2-3 gün
    u-100 de 9031-9331 arası git gel olur gibi
    ..

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    not arttı ama bizim istediklerimizide sakın ihmal etmeyin der gibi ; Deutsche Bank: TCMB'den Mart'ta 500 baz puan faiz artışı "yüksek ihtimal"
    not artış veya azalış kriterleri eurovision şarkı yarışmasındaki kriterlere endekslenmiş gördüğümüz abey.

Sayfa 403/1004 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •